Księgarnia Artystyczna Zachęta

Kafel z pracą Jana Pamuły „Układ XIII”

40,00 
w ciągu 3 dni roboczych
+
10 dni
Dodaj do Ulubionych

Opis

Kafel z fragmentem pracy Jana Pamuły „Układ XIII”.

„Namalowałem kiedyś niewielki obraz z błękitem i różową plamą. Malując plamę doznawałem największych emocji. W plamie i jej otoczeniu zawarte jest życie, życie substancjalne, esencja koloru. To było doświadczenie czystej formy i zetknięcie się z abstrakcją“

Jan Pamuła

wymiary 15 x 15 cm

Cechy

Kolor:
  • Wielobarwny
Materiał:
  • Ceramika

Koszty dostawy

Polska
DPD 15,00 

Dostawa, płatności, zwroty

Wszystkie zamówienia wysyłane są bezpośrednio przez nasze Marki i dostarczane przez kuriera DHL lub DPD, a wyjątkowych wypadkach przez Pocztę Polską. Zazwyczaj dostawa następuje w ciągu 1 dnia roboczego od nadania przesyłki. Szczegółowy koszt dostawy można sprawdzić przy zdjęciu produktu lub przechodząc do kasy.

Za zamówienie można zapłacić korzystając z systemu PayU (przelew, karta lub Blik). Transakcja kupna-sprzedaży zawierana jest pomiędzy kupującym a sprzedawcą (Marką). Platforma targirzeczyladnych.pl pośredniczy w niej gwarantując realizację zamówienia lub zwrot pieniędzy.

Każdy zakupiony przedmiot można zwrócić w ciągu 14 dni od daty doręczenia paczki przez kuriera. Istnieje także możliwość wymiany przedmiotu, ale uzależnione jest to od decyzji sprzedawcy (Marki).

Księgarnia Artystyczna Zachęta

Zobacz inne produkty