AŻ studio

AŻ book Dziadek

195,00 
w ciągu 3 dni roboczych
+
AŻ studio
10 dni
Dodaj do Ulubionych

Opis

„Ocalić wspomnienia od zapomnienia”. AŻ book Dziadek to książka do zapisywania wspomnień Waszych Dziadków, od ich dzieciństwa do chwili obecnej. Jest to świetny prezent od wnucząt dla dziadków, a potem od dziadków dla wnucząt.

AŻ book Dziadek to…

książka do zapisywania wspomnień Waszych Dziadków, od ich dzieciństwa do chwili obecnej. Ocalenie wspomnień naszych dziadków, historii ich życia, a nawet charakteru ich pisma będzie nie tylko przyjemnością dla obu stron, ale także spełnieniem pewnej ludzkiej powinności: pamięci o swoich najbliższych. Pomogą w tym szereg starannie dobranych pytań oraz miejsca na zdjęcia. System oprawy skręcanej w AŻ book’ach jest tak zaprojektowany, żeby z łatwością można było wyjmować/dodawać dodatkowe strony tam gdzie jest taka potrzeba. Jest to świetny prezent od wnucząt dla dziadków, a potem od dziadków dla wnucząt.

Niepowtarzalny i dopracowany

Każdy AŻ book posiada sygnaturę i ręcznie wpisany, indywidualny numer. Album tworzą 62 strony w formacie 24 x 28 cm. Oryginalne grafiki wydrukowane są w jakości fotograficznej na satynowym papierze o gramaturze 170 g/m². Ręcznie wykonana okładka podlega gwarancji – w razie uszkodzenia wystarczy ją do nas wysłać, a natychmiast prześlemy nową.

Krok po kroczku

AŻ book Dziadek składa się z 18 rozdziałów: Moje Zdjęcie, Dzień Dobry, Drzewo Rodzinne, Część Mnie, Kalendarium, Dziadkowie, Mama, Tata, Dzieciństwo, Szkoła, Małżeństwo, Praca, Dzieci, Twój Rodzic, Ulubione, Hobby, Wnuki, Coś Jeszcze.

Świeże spojrzenie

AŻ book ma przejrzysty i minimalistyczny design. Każda strona została zaprojektowana tak, by nie zdominowała ręcznie wpisywanych wspomnień czy wklejanych fotografii. Subtelnie wplecione ilustracje nadają niepowtarzalny klimat albumu.

Więcej niż standard

System oprawy skręcanej w AŻ book’ach jest tak zaprojektowany, żeby z łatwością można było wyjmować/dodawać dodatkowe strony. Skorzystaj z gotowych dodatków AŻ Studio lub zaprojektuj swoje własne.

Doskonały prezent

Szukasz oryginalnego pomysłu na prezent? Każdy AŻ book otulony jest kilkoma warstwami zabezpieczającymi go przed uszkodzeniem w trakcie podróży, a całość zamknięta jest w oryginalnym kartonie. Wręcz go w prezencie bliskiej osobie, a zobaczysz, że już samo rozpakowywanie dostarcza wielu pozytywnych emocji.

Cechy

Kolor:
  • Biały
  • Beżowy
  • Ciemnoszary
  • Czarny
  • Szary
Materiał:
  • Papier
Wymiary (dł x szer x wys):
24 cm x 28 cmcm
Waga:
0,2kg
Konserwacja:
zmywalna oprawa, dowolność kolejności stron
Inne:
Oryginalne grafiki wydrukowane są w jakości fotograficznej na satynowym papierze o gramaturze 170 g/m²

Koszty dostawy

Polska
InPost Express 15,00 
InPost Paczkomaty 24/7 13,00 

Dostawa, płatności, zwroty w sklepie TRŁ online

Wszystkie zamówienia wysyłane są bezpośrednio przez nasze Marki i dostarczane przez kuriera InPost bezpośrednio do domu, lub do paczkomatów 24/7, a wyjątkowych wypadkach przez inne firmy kurierskie (lub elektronicznie - mejlowo, w przypadku bonów podarunkowych online). Zazwyczaj dostawa następuje w ciągu 1 dnia roboczego od nadania przesyłki. Szczegółowy koszt dostawy można sprawdzić przy zdjęciu produktu lub przechodząc do kasy.

Za zamówienie można zapłacić korzystając z systemu PayU (przelew, karta lub Blik). Transakcja kupna-sprzedaży zawierana jest pomiędzy kupującym a sprzedawcą (Marką). Platforma www.targirzeczyladnych.pl pośredniczy w niej gwarantując realizację zamówienia lub zwrot pieniędzy.

Każdy zakupiony przedmiot można zwrócić w ciągu 14 dni od daty doręczenia paczki przez kuriera lub do Paczkomatu. Istnieje także możliwość wymiany przedmiotu, ale uzależnione jest to od decyzji sprzedawcy (Marki).