Brevka art

Kalendarz ścienny dziecięcy na 2021 rok „Plan & fun”, A3

140,00 
w ciągu 2 dni roboczych
+
Brevka art
10 dni
Dodaj do Ulubionych

Opis

Dziecięcy, ilustrowany kalendarz - planer ścienny „Plan & fun”.

Ideą powstania kalendarza jest rozwój kreatywny dzieci w oparciu o filozofię Zero Waste.

Na tyle każdej strony mały człowiek znajdzie zabawę lub przydatny przedmiot, który będzie wymagał od niego samodzielnego, lub z pomocą opiekuna, wykonania. Wśród tych aktywności znajdują się między innymi maski karnawałowe, geometryczne puzzle do kreatywnego składania, ruchomy zając, składanki origami oraz wiele innych atrakcji. Strony z kalendarium zaś ozdobione zostały ilustracjami chłopca i dziewczynki podczas wykonywania tych wszystkich aktywności, do których dziecko także dołączy po zakończeniu kolejnych miesięcy i wykonaniu pracy manualnej. Dzięki Zero Waste masz pewność, że żadna strona planera nie zmarnuje się. Nawet gdy rok dobiegnie końca kalendarz pozostawi po sobie pamiątki.

Strony zostały oprawione minimalistycznie, łączy je jedynie niewielka dziurka, przez którą przewleczony jest jutowy sznureczek. Papier użyty do wykonania kalendarza ma różne gramatury, aby dopasować go do poszczególnych zabaw.

Cechy

Materiał:
  • Papier

Koszty dostawy

Polska
Kurier InPost 19,00 

Dostawa, płatności, zwroty

Wszystkie zamówienia wysyłane są bezpośrednio przez nasze Marki i dostarczane przez kuriera DHL lub DPD, a wyjątkowych wypadkach przez Pocztę Polską. Zazwyczaj dostawa następuje w ciągu 1 dnia roboczego od nadania przesyłki. Szczegółowy koszt dostawy można sprawdzić przy zdjęciu produktu lub przechodząc do kasy.

Za zamówienie można zapłacić korzystając z systemu PayU (przelew, karta lub Blik). Transakcja kupna-sprzedaży zawierana jest pomiędzy kupującym a sprzedawcą (Marką). Platforma targirzeczyladnych.pl pośredniczy w niej gwarantując realizację zamówienia lub zwrot pieniędzy.

Każdy zakupiony przedmiot można zwrócić w ciągu 14 dni od daty doręczenia paczki przez kuriera. Istnieje także możliwość wymiany przedmiotu, ale uzależnione jest to od decyzji sprzedawcy (Marki).