Ład i Forma

Kalendarz ścienny SLOW LIFE na 2021 rok

Ustaw przecenę produktu : 135,00  115,00 
w ciągu 5 dni roboczych
+
Ład i Forma
10 dni
Dodaj do Ulubionych

Opis

Kalendarz ścienny SLOW LIFE na 2021 rok


Dbaj o siebie i relacje z najbliższymi. Żyj blisko natury i doceniaj to, co tu i teraz. Bądź ciekawy świata i uzewnętrzniaj swoje emocje, a w uporządkowaniu tego, niech pomoże Ci ten kalendarz. Żyj po swojemu, nie spiesz się i każdego dnia odnajduj chwile radości.
WYSYŁKA KALENDARZY PO 1 GRUDNIA!

Limitowana seria tylko 50 sztuk!

Karty kalendarza drukowane są dwustronnie na wysokiej jakości papierze.
Karty są w formacie A3 (29 x 42 cm).

Do kalendarza dołączona jest elegancka klamerka, dzięki której będziesz mogła/mógł powiesić swój kalendarz, gdzie chcesz i jak chcesz, nie niszcząc go, a po upływie całego roku, ponownie jej użyć, zamiast wyrzucać!

Kalendarz jest starannie pakowany i zabezpieczony w grubej tekturowej kopercie.

Kalendarz stworzyła Martyna Cziszewska-Klejnowska

Cechy

Kolor:
  • Wielobarwny
Materiał:
  • Papier
Wymiary (dł x szer x wys):
29,7 x 42cm

Koszty dostawy

Polska
Kurier InPost 19,00 

Dostawa, płatności, zwroty

Wszystkie zamówienia wysyłane są bezpośrednio przez nasze Marki i dostarczane przez kuriera DHL lub DPD, a wyjątkowych wypadkach przez Pocztę Polską. Zazwyczaj dostawa następuje w ciągu 1 dnia roboczego od nadania przesyłki. Szczegółowy koszt dostawy można sprawdzić przy zdjęciu produktu lub przechodząc do kasy.

Za zamówienie można zapłacić korzystając z systemu PayU (przelew, karta lub Blik). Transakcja kupna-sprzedaży zawierana jest pomiędzy kupującym a sprzedawcą (Marką). Platforma targirzeczyladnych.pl pośredniczy w niej gwarantując realizację zamówienia lub zwrot pieniędzy.

Każdy zakupiony przedmiot można zwrócić w ciągu 14 dni od daty doręczenia paczki przez kuriera. Istnieje także możliwość wymiany przedmiotu, ale uzależnione jest to od decyzji sprzedawcy (Marki).