ANIMI

Planner dzienny - P4, deep kobalt something

44,00 
w ciągu 7 dni roboczych
+

Minimalna ilość dla "Planner dzienny - P4, deep kobalt something" to 1.

ANIMI
10 dni
Dodaj do Ulubionych

Opis

Plannery – nowoczesna typografia w klasycznym wydaniu

Brak dat pozwala rozpocząć zapiski w dowolnym dniu w roku. Dla tych, którzy jednak wolą wiedzieć, jaki mamy dzień, przygotowaliśmy uniwersalny bezdatownik.

Nie zabrakło również checklisty, oraz miejsca na notatki i zapiski dla fanów kropek i kresek.

Jak na wszystkich naszych produktach, również na planerach animi znalazły się wyjątkowe uszlachetnienia w postaci trójwymiarowego tłoczonego logo oraz błyszczącego lakieru, indywidualnie dobranego do każdej okładki.

Wszystkie produkty Animi, również plannery zostały zaprojektowane i wyprodukowane w Polsce! Lubimy po swojemu, tak mamy.

Cechy

Koszty dostawy

Polska
Kurier Inpost 16,00 

Dostawa, płatności, zwroty

Wszystkie zamówienia wysyłane są bezpośrednio przez nasze Marki i dostarczane przez kuriera DHL lub DPD, a wyjątkowych wypadkach przez Pocztę Polską. Zazwyczaj dostawa następuje w ciągu 1 dnia roboczego od nadania przesyłki. Szczegółowy koszt dostawy można sprawdzić przy zdjęciu produktu lub przechodząc do kasy.

Za zamówienie można zapłacić korzystając z systemu PayU (przelew, karta lub Blik). Transakcja kupna-sprzedaży zawierana jest pomiędzy kupującym a sprzedawcą (Marką). Platforma targirzeczyladnych.pl pośredniczy w niej gwarantując realizację zamówienia lub zwrot pieniędzy.

Każdy zakupiony przedmiot można zwrócić w ciągu 14 dni od daty doręczenia paczki przez kuriera. Istnieje także możliwość wymiany przedmiotu, ale uzależnione jest to od decyzji sprzedawcy (Marki).