ANIMI

Zeszyt Z21 - motyle i tyle (gładki)

24,00 
w ciągu 7 dni roboczych
+

Minimalna ilość dla "Zeszyt Z21 - motyle i tyle (gładki)" to 1.

ANIMI
10 dni
Dodaj do Ulubionych

Opis

OKŁADKA

Munken Pure

Munken Pure to ekskluzywny papier niepowlekany, o jedwabiście gładkiej powierzchni, naturalnym charakterze i kremowym odcieniu. Dzięki swoim parametrom zapewnia doskonałe rezultaty drukowania. Można go z powodzeniem stosować do druku wysokiej jakości prac: książek, albumów, katalogów, czasopism, druków firmowych, periodyków oraz materiałów edukacyjnych.

ŚRODEK

Munken Print Cream

Tworząc papier Munken Print Cream stawialiśmy sobie za cel wyprodukowanie idealnego papieru [do książek]. Łącząc najlepsze właściwości papierów drzewnych i bezdrzewnych osiągnęliśmy materiał o nowej jakości, którego parametry techniczne są zoptymalizowane do produkcji książek. Rezultatem jest wysokiej jakości papier o kremowym odcieniu oraz o fakturze i sztywności odpowiedniej do większości rodzajów książek, drukowanych w kolorze lub czarno-białych.


Wszystkie nasze zeszyty są polskiej produkcji – powstały w polskich drukarniach a zaprojektowała je graficzka z ANIMI (@mariagumulak ;))

Serie geometryczne na przykład wyprodukowane zostały z grzbietem z specjalnie klejonej tkaniny. Choć Kolażom i Vintage również w tym względzie niczego nie brak;)

To ręczna praca i każdy notes jest ozdobiony unikalnie wklejaną taśmą w różnych kolorach dopełniających projekt okładki (czarna, czerwona i niebieska).

To nic innego jak uszlachetnienia HAND MADE in POLAND - nie jest to robione maszynowo.

Na okładce zastosowaliśmy tłoczenie logo firmy wykonane za pomocą matrycy.

Charakterystyczna ramka z tyłu nawiązuje do motywu zeszytów szkolnych z dawnych lat.

Do notesów o gładkich, niezadrukowanych kartach, przygotowaliśmy serię autorskich projektów liniuszków*, do zakupu osobno lub w zestawach.* ryga, inaczej liniuszek – pomoc szkolna w postaci arkusza sztywnego papieru formatu A4 lub A5, obecnie rzadko używana.

W wersji klasycznej zadrukowana jest z jednej strony liniami oddalonymi od siebie o 1 cm, a z drugiej kratką o odstępie pomiędzy liniami 5 mm. Przyrząd stosuje się w przypadku pisania w zeszytach czystych czy jak kto woli - gładkich, podkładając go pod czystą kartkę, aby można było na niej pisać równo.

Cechy

Koszty dostawy

Polska
InPost Express 15,00 
InPost Paczkomaty 13,00 

Dostawa, płatności, zwroty

Wszystkie zamówienia wysyłane są bezpośrednio przez nasze Marki i dostarczane przez kuriera DHL lub DPD, a wyjątkowych wypadkach przez Pocztę Polską. Zazwyczaj dostawa następuje w ciągu 1 dnia roboczego od nadania przesyłki. Szczegółowy koszt dostawy można sprawdzić przy zdjęciu produktu lub przechodząc do kasy.

Za zamówienie można zapłacić korzystając z systemu PayU (przelew, karta lub Blik). Transakcja kupna-sprzedaży zawierana jest pomiędzy kupującym a sprzedawcą (Marką). Platforma targirzeczyladnych.pl pośredniczy w niej gwarantując realizację zamówienia lub zwrot pieniędzy.

Każdy zakupiony przedmiot można zwrócić w ciągu 14 dni od daty doręczenia paczki przez kuriera. Istnieje także możliwość wymiany przedmiotu, ale uzależnione jest to od decyzji sprzedawcy (Marki).