ANIMI

NOTES Z6 - ten w środku czyściuteńki

18,00 
w ciągu 3 dni roboczych
+
Nasz rabat ilościowy:
Liczba 2+ 3+ 4+ 5+
Cena 16,20 zł 15,30 zł 14,40 zł 14,40 zł

Minimalna ilość dla "NOTES Z6 - ten w środku czyściuteńki" to 1.

ANIMI
10 dni
Dodaj do Ulubionych

Opis

OKŁADKA

Munken Pure

Munken Pure to ekskluzywny papier niepowlekany, o jedwabiście gładkiej powierzchni, naturalnym charakterze i kremowym odcieniu. Dzięki swoim parametrom zapewnia doskonałe rezultaty drukowania. Można go z powodzeniem stosować do druku wysokiej jakości prac: książek, albumów, katalogów, czasopism, druków firmowych, periodyków oraz materiałów edukacyjnych.

ŚRODEK

Munken Print Cream

Tworząc papier Munken Print Cream stawialiśmy sobie za cel wyprodukowanie idealnego papieru [do książek]. Łącząc najlepsze właściwości papierów drzewnych i bezdrzewnych osiągnęliśmy materiał o nowej jakości, którego parametry techniczne są zoptymalizowane do produkcji książek. Rezultatem jest wysokiej jakości papier o kremowym odcieniu oraz o fakturze i sztywności odpowiedniej do większości rodzajów książek, drukowanych w kolorze lub czarno-białych.


Wszystkie nasze zeszyty są polskiej produkcji – powstały w polskich drukarniach a zaprojektowała je graficzka z ANIMI (@mariagumulak ;))

Serie geometryczne na przykład wyprodukowane zostały z grzbietem z specjalnie klejonej tkaniny.

To ręczna praca i każdy notes jest ozdobiony unikalnie wklejaną taśmą w różnych kolorach dopełniających projekt okładki (czarna, czerwona i niebieska).

To nic innego jak uszlachetnienia HAND MADE in POLAND - nie jest to robione maszynowo.

Na okładce zastosowaliśmy tłoczenie logo firmy wykonane za pomocą matrycy.

Charakterystyczna ramka z tyłu nawiązuje do motywu zeszytów szkolnych z dawnych lat.

Do notesów o gładkich, niezadrukowanych kartach, przygotowaliśmy serię autorskich projektów liniuszków*, do zakupu osobno lub w zestawach.* ryga, inaczej liniuszek – pomoc szkolna w postaci arkusza sztywnego papieru formatu A4 lub A5, obecnie rzadko używana.

W wersji klasycznej zadrukowana jest z jednej strony liniami oddalonymi od siebie o 1 cm, a z drugiej kratką o odstępie pomiędzy liniami 5 mm. Przyrząd stosuje się w przypadku pisania w zeszytach czystych czy jak kto woli - gładkich, podkładając go pod czystą kartkę, aby można było na niej pisać równo.

Cechy

Kolor:
  • Czarny
  • Niebieski
  • Wielobarwny
Materiał:
  • Papier
Wymiary (dł x szer x wys):
1x14,5x21cm
Waga:
0,150kg

Koszty dostawy

Polska
InPost Express 15,00 
InPost Paczkomaty 24/7 13,00 

Dostawa, płatności, zwroty w sklepie TRŁ online

Wszystkie zamówienia wysyłane są bezpośrednio przez nasze Marki i dostarczane przez kuriera InPost bezpośrednio do domu, lub do paczkomatów 24/7, a wyjątkowych wypadkach przez inne firmy kurierskie (lub elektronicznie - mejlowo, w przypadku bonów podarunkowych online). Zazwyczaj dostawa następuje w ciągu 1 dnia roboczego od nadania przesyłki. Szczegółowy koszt dostawy można sprawdzić przy zdjęciu produktu lub przechodząc do kasy.

Za zamówienie można zapłacić korzystając z systemu PayU (przelew, karta lub Blik). Transakcja kupna-sprzedaży zawierana jest pomiędzy kupującym a sprzedawcą (Marką). Platforma www.targirzeczyladnych.pl pośredniczy w niej gwarantując realizację zamówienia lub zwrot pieniędzy.

Każdy zakupiony przedmiot można zwrócić w ciągu 14 dni od daty doręczenia paczki przez kuriera lub do Paczkomatu. Istnieje także możliwość wymiany przedmiotu, ale uzależnione jest to od decyzji sprzedawcy (Marki).