Rzemiosło

Legia Warszawa w Europie

230,00 
w ciągu 5 dni roboczych
+
Rzemiosło
10 dni
Dodaj do Ulubionych

Opis

Prawdziwa gratka dla kibiców Legii Warszawa. Dopiero co zakończone obchody 100-lecia klubu piłkarskiego Legii Warszawa skłoniły nas do upamiętnienia historii klubu w rozgrywkach pucharowych. Mapa zawiera wszystkich przeciwników Europejskich z jakimi mierzyła się Legia w pucharach.

Tradycyjnie mapa jest wykonana z korka grubości 5 mm. Mapa zawiera taśmę klejącą na wszystkich elementach i jest gotowa do montażu bezpośrednio do podłoża. Format 930x600 mm.

Cechy

Kolor:
  • Brązowy
Materiał:
  • Korek
Wymiary (dł x szer x wys):
93x60cm
Waga:
0,5kg

Koszty dostawy

Polska
DPD 17,00 

Dostawa, płatności, zwroty

Wszystkie zamówienia wysyłane są bezpośrednio przez nasze Marki i dostarczane przez kuriera DHL lub DPD, a wyjątkowych wypadkach przez Pocztę Polską. Zazwyczaj dostawa następuje w ciągu 1 dnia roboczego od nadania przesyłki. Szczegółowy koszt dostawy można sprawdzić przy zdjęciu produktu lub przechodząc do kasy.

Za zamówienie można zapłacić korzystając z systemu PayU (przelew, karta lub Blik). Transakcja kupna-sprzedaży zawierana jest pomiędzy kupującym a sprzedawcą (Marką). Platforma targirzeczyladnych.pl pośredniczy w niej gwarantując realizację zamówienia lub zwrot pieniędzy.

Każdy zakupiony przedmiot można zwrócić w ciągu 14 dni od daty doręczenia paczki przez kuriera. Istnieje także możliwość wymiany przedmiotu, ale uzależnione jest to od decyzji sprzedawcy (Marki).