Rzemiosło

Plan Warszawy_sklejka

900,00 
w ciągu 10 dni roboczych
+
Rzemiosło
10 dni
Dodaj do Ulubionych

Opis

Wiernie odwzorowany plan Warszawy zawierający układ ulic, kolej, metro, tereny zielone, cmentarze, zbiorniki wodne. Wszystkie elementy wypalone w sklejce 4 i 18mm. Warszawa wycięta w sklejce 4mm i podniesiona na lekkim dystansie w stosunku do tła. Zbiorniki wodne i Wisła wycięte na wylot.

Foramt 60x60cm.

Cechy

Materiał:
  • Drewno
  • Sklejka
Wymiary (dł x szer x wys):
60x60cm

Koszty dostawy

Polska
DPD 17,00 

Dostawa, płatności, zwroty

Wszystkie zamówienia wysyłane są bezpośrednio przez nasze Marki i dostarczane przez kuriera DHL lub DPD, a wyjątkowych wypadkach przez Pocztę Polską. Zazwyczaj dostawa następuje w ciągu 1 dnia roboczego od nadania przesyłki. Szczegółowy koszt dostawy można sprawdzić przy zdjęciu produktu lub przechodząc do kasy.

Za zamówienie można zapłacić korzystając z systemu PayU (przelew, karta lub Blik). Transakcja kupna-sprzedaży zawierana jest pomiędzy kupującym a sprzedawcą (Marką). Platforma targirzeczyladnych.pl pośredniczy w niej gwarantując realizację zamówienia lub zwrot pieniędzy.

Każdy zakupiony przedmiot można zwrócić w ciągu 14 dni od daty doręczenia paczki przez kuriera. Istnieje także możliwość wymiany przedmiotu, ale uzależnione jest to od decyzji sprzedawcy (Marki).