Kuźnia Skały

Figurka ptak / dąb

105,00 
w ciągu 30 roboczych
10 dni

Opis

Ptak wykonany z litego dębu z kutym stalowym dziobem i nóżkami.

Każda figurka jest unikalna – w całości wykonana ręcznie. Dąb posiada zróżnicowany rysunek i kolorystykę.

Olejowana olejem lnianym. Figurka posiada naturalny kolor i rysunek drewna, który może odbiegać od przedstawionego na zdjęciu.

Figurka pakowana w kartonowe pudełko z logo.

Cechy

Kolor:
  • Brązowy
Materiał:
  • Drewno
Wymiary (dł x szer x wys):
12cm
Waga:
0,2kg
Konserwacja:
Przecierać suchą miękką szmatką. W razie potrzeby stosować naturalny olej do drewna, najlepiej olej lniany. Uwaga: nie stosować mieszanek zawierających wodę!

Koszty dostawy

Polska
DPD 15,00 

Dostawa, płatności, zwroty

Wszystkie zamówienia wysyłane są bezpośrednio przez nasze Marki i dostarczane przez kuriera DHL lub DPD, a wyjątkowych wypadkach przez Pocztę Polską. Zazwyczaj dostawa następuje w ciągu 1 dnia roboczego od nadania przesyłki. Szczegółowy koszt dostawy można sprawdzić przy zdjęciu produktu lub przechodząc do kasy.

Za zamówienie można zapłacić korzystając z systemu PayU (przelew, karta lub Blik). Transakcja kupna-sprzedaży zawierana jest pomiędzy kupującym a sprzedawcą (Marką). Platforma targirzeczyladnych.pl pośredniczy w niej gwarantując realizację zamówienia lub zwrot pieniędzy.

Każdy zakupiony przedmiot można zwrócić w ciągu 14 dni od daty doręczenia paczki przez kuriera. Istnieje także możliwość wymiany przedmiotu, ale uzależnione jest to od decyzji sprzedawcy (Marki).

Kuźnia Skały

Zobacz inne produkty