WellDone Dobre Rzeczy

Kablojad. Biurkowy uchwyt na kable.

85,00 
w ciągu 2 dni roboczych
+
10 dni
Dodaj do Ulubionych

Opis

Biurkowy uchwyt na kable. Porządkuje miejsce pracy, utrzymując różne typy kabli w jednym miejscu.Wykonany jest z litego drewna bukowego zabezpieczonego naturalnym woskiem.Kablojad mocowany jest do powierzchni biurka lub stołu za pomocą metalowego " imadełka", które dostępne jest w różnej kolorystyce : biały, czarny, szary, zielony i żółty. Składając zamówienie należy zaznaczyć kolor imadełka.Kablojada można przymocować do blatu o grubości max 4cm.Dzięki zastosowanemu rozwiązaniu mocowania możemy swobodnie zmieniać pozycję produktu.Projekt tego innowacyjnego rozwiązania problemu "uciekających", drobnych kabelków otrzymał główna nagrodę w II edycji ogólnopolskiego konkursu projektowego Dobrą Rzecz Zaprojektuj a autorką projektu jest Klaudia Kasprzak.Produkt, tak jak pozostałe WellDone jest wytwarzany ręcznie w przedsiębiorstwie społecznym przez osoby wspierane przez Fundację Być Razem w powrocie na rynek pracy.

Cechy

Kolor:
  • Beżowy
Materiał:
  • Drewno
  • Metal
Wymiary (dł x szer x wys):
21 x 3,5 x 8cm
Waga:
0,4kg
Konserwacja:
wosk

Koszty dostawy

Polska
DHL 17,00 
DPD 15,00 

Dostawa, płatności, zwroty

Wszystkie zamówienia wysyłane są bezpośrednio przez nasze Marki i dostarczane przez kuriera DHL lub DPD, a wyjątkowych wypadkach przez Pocztę Polską. Zazwyczaj dostawa następuje w ciągu 1 dnia roboczego od nadania przesyłki. Szczegółowy koszt dostawy można sprawdzić przy zdjęciu produktu lub przechodząc do kasy.

Za zamówienie można zapłacić korzystając z systemu PayU (przelew, karta lub Blik). Transakcja kupna-sprzedaży zawierana jest pomiędzy kupującym a sprzedawcą (Marką). Platforma targirzeczyladnych.pl pośredniczy w niej gwarantując realizację zamówienia lub zwrot pieniędzy.

Każdy zakupiony przedmiot można zwrócić w ciągu 14 dni od daty doręczenia paczki przez kuriera. Istnieje także możliwość wymiany przedmiotu, ale uzależnione jest to od decyzji sprzedawcy (Marki).

WellDone Dobre Rzeczy

Zobacz inne produkty