Follygraph

Kalendarz ścienny nr 1 na rok 2019

69,00 
w ciągu 2 dni roboczych
+
Follygraph
10 dni
Dodaj do Ulubionych

Opis

Cały rok 2019 na jednej stronie - dzięki temu już nigdy nie zapomnisz o urodzinach, ważnych spotkaniach i szkolnych wydarzeniach. Możesz zaplanować już teraz urlopy, wyjazdy i uroczystości w naszym planerze na rok 2019.

Zawiera wszystkie święta państwowe - dni wolne od pracy.

Plakaty wydrukowano na matowym papierze Canon (180g) techniką pigmentową, gwarantującą najwyższą jakość druku.

Kolory mogą się nieznacznie różnić, w zależności od monitora. Możliwość zamówienia kalendarza w innym rozmiarze. w tym celu prosimy o wiadomość na adres: kontakt@targirzeczyladnych.pl

Cechy

Koszty dostawy

Polska
DPD 17,00 

Dostawa, płatności, zwroty

Wszystkie zamówienia wysyłane są bezpośrednio przez nasze Marki i dostarczane przez kuriera DHL lub DPD, a wyjątkowych wypadkach przez Pocztę Polską. Zazwyczaj dostawa następuje w ciągu 1 dnia roboczego od nadania przesyłki. Szczegółowy koszt dostawy można sprawdzić przy zdjęciu produktu lub przechodząc do kasy.

Za zamówienie można zapłacić korzystając z systemu PayU (przelew, karta lub Blik). Transakcja kupna-sprzedaży zawierana jest pomiędzy kupującym a sprzedawcą (Marką). Platforma targirzeczyladnych.pl pośredniczy w niej gwarantując realizację zamówienia lub zwrot pieniędzy.

Każdy zakupiony przedmiot można zwrócić w ciągu 14 dni od daty doręczenia paczki przez kuriera. Istnieje także możliwość wymiany przedmiotu, ale uzależnione jest to od decyzji sprzedawcy (Marki).