Suska & Kabsch

Notes A5 Classic 2

21,00 
w ciągu 2 dni roboczych
+
10 dni
Dodaj do Ulubionych

Opis

Marka Suska & Kabsch powstała po to, żebyśmy życzyli ładniej. Żebyśmy na specjalne okazje (lub bez okazji) mogli wręczać nowoczesne kartki. Na kartkach się nie skończyło, niedawno do naszego portfolio dołączyły notesy, idealne do notatek i szkicowania.

Wszystkie nasze produkty zostały wyprodukowane w Polsce.

Format A5 (21 x 14,8 cm)

Okładka: niepowlekany papier o szarym odcieniu 240 g/m2, zabezpieczona folią soft touch

Szycie: zeszytowe, miedziany drut

Wnętrze: 60 gładkich stron o kremowym odcieniu 80 g/m2

Cechy

Kolor:
  • Miedziany
  • Wzorzysty
Wymiary (dł x szer x wys):
21 x 14,8cm

Koszty dostawy

Polska
DPD 17,00 

Dostawa, płatności, zwroty

Wszystkie zamówienia wysyłane są bezpośrednio przez nasze Marki i dostarczane przez kuriera DHL lub DPD, a wyjątkowych wypadkach przez Pocztę Polską. Zazwyczaj dostawa następuje w ciągu 1 dnia roboczego od nadania przesyłki. Szczegółowy koszt dostawy można sprawdzić przy zdjęciu produktu lub przechodząc do kasy.

Za zamówienie można zapłacić korzystając z systemu PayU (przelew, karta lub Blik). Transakcja kupna-sprzedaży zawierana jest pomiędzy kupującym a sprzedawcą (Marką). Platforma targirzeczyladnych.pl pośredniczy w niej gwarantując realizację zamówienia lub zwrot pieniędzy.

Każdy zakupiony przedmiot można zwrócić w ciągu 14 dni od daty doręczenia paczki przez kuriera. Istnieje także możliwość wymiany przedmiotu, ale uzależnione jest to od decyzji sprzedawcy (Marki).

Suska & Kabsch

Zobacz inne produkty