august

TUT 1 / Wazon

240,00 
w ciągu 3 dni roboczych
august
10 dni

Opis

Wazony z serii TUT zostały stworzone z myślą o tym, by pokazać piękno wszystkich drobnych, niezauważalnych roślinek: chwastów, pączków, suszków. Ich matowe kolory są podporządkowane urodzie niepozornych roślin. Wazony powstają przez zestawianie ze sobą mniejszych i większych form cylindrycznych. W ten sposób rodzą się zabawne kształty biomorficzne. Skrzyżowanie grzyba z czaplą albo kaktusa z droidem. Wazony łączą dwie techniki garncarskie: część formowana jest ręcznie, część toczona na kole. Wykonane są z szarej gliny kamionkowej, dzięki której można długotrwale trzymać w nich wodę. Niektóre mogą być używane również jako karafki. Szary to naturalny kolor gliny, z której są wykonane. Róż, żółcień i błękit to kolorowe angoby. Wnętrze jest dodatkowo szkliwione.

Projekt i wykonanie: Olga Milczyńska

Cechy

Kolor:
  • Ciemnoszary
  • Jasnoszary
  • Żółty
Materiał:
  • Ceramika
Wymiary (dł x szer x wys):
21cm
Waga:
1kg

Koszty dostawy

Polska
DPD 17,00 
Kurier InPost 19,00 

Dostawa, płatności, zwroty

Wszystkie zamówienia wysyłane są bezpośrednio przez nasze Marki i dostarczane przez kuriera DHL lub DPD, a wyjątkowych wypadkach przez Pocztę Polską. Zazwyczaj dostawa następuje w ciągu 1 dnia roboczego od nadania przesyłki. Szczegółowy koszt dostawy można sprawdzić przy zdjęciu produktu lub przechodząc do kasy.

Za zamówienie można zapłacić korzystając z systemu PayU (przelew, karta lub Blik). Transakcja kupna-sprzedaży zawierana jest pomiędzy kupującym a sprzedawcą (Marką). Platforma targirzeczyladnych.pl pośredniczy w niej gwarantując realizację zamówienia lub zwrot pieniędzy.

Każdy zakupiony przedmiot można zwrócić w ciągu 14 dni od daty doręczenia paczki przez kuriera. Istnieje także możliwość wymiany przedmiotu, ale uzależnione jest to od decyzji sprzedawcy (Marki).