ANIMI

Mamy słabość do ładnych rzeczy.

Oprócz wartościowej literatury wraz z zaprzyjaźnionymi grafikami i artystami postanowiliśmy tworzyć wyjątkowe kolekcje papiernicze, skupiając w jednym: unikatowe projekty, najwyższą jakość papieru, polskie wykonanie i użyteczność.

W serii notesów, korzystając z najnowszej technologii, przywracamy do życia ryciny, ilustracje i projekty, które do niedawna kurzyły się zapomniane w bibliotekach. Ryciny i ilustracje, które wykorzystaliśmy, pozwoliły nam stworzyć bajecznie urokliwą kolekcję VINTAGE. Nie ma na polskim rynku podobnych produktów i podobnych projektów.

Dla tych, którzy wolą prostsze i bardziej nowoczesne formy powstała kolekcja zeszytów GEOMETRIE według projektów Marii Gumulak

Warto też wspomnieć o naszych plannerach, które, dla odmiany, łączą w sobie nutę retro i nutę nowoczesności.

Ponieważ klasyka nigdy nie wychodzi z mody, postawiliśmy też na wyjątkowy produkt - dostępny wyłącznie w naszej ofercie, a będący naszym sentymentalnym pomysłem na przywrócenie do życia starych i sprawdzonych, ale równocześnie estetycznie wartościowych rozwiązań. Dawne liniuszki, które pomagały na biologii trzymać poziom (pisma), teraz wróciły w zwariowanej i odświeżonej formie - w sam raz dla użytkowników naszych notesów i fanów notatek na gładkim, niezadrukowanym papierze.

Odpowiednia gramatura papieru i dwustronny nadruk - klasyczny i zwariowany - łączą w sobie użyteczność i zabawę. Ich rozmiary są kompatybilne z notesami.

Każdy z naszych produktów wyprodukowany został w Polsce, stworzony został przez polskich twórców, z myślą o polskim użytkowniku.

Wszystko, choć w minimalistycznej formie, niesie za sobą najwyższą jakość. Specjalnie dobrane i wyselekcjonowane papiery oraz techniki drukarskie i introligatorskie pozwoliły osiągnąć efekt, który dostępny jest dla każdego fana papierniczych przedsięwzięć.

Stawiamy na oryginalność i klasykę, tworzymy nowe i oryginalne produkty najwyższej jakości - takie, jakie sami chcielibyśmy mieć.

ANIMI.PL