BITE OF ICELAND / by Adam Biernat

Nazywam się Adam Biernat. Jestem fotografem. Islandia to moje miejsce na ziemi. Dotychczas w kraju gejzerów spędziłem trzy lata. Żyłem w islandzkiej głuszy pod słynnym wulkanem Eyjafjallajökull, a także nad spektakularnymi fiordami.

Fotografie, które oferuję w sprzedaży to wynik mojej fascynacji tą magiczną wyspą. Zanurz się w świecie jak z baśni. W domowym zaciszu poczuj zapach tundry i świeżość islandzkiej bryzy. Daj się oczarować krajobrazom, które przynoszą wytchnienie i pozwalają myślom zwolnić. Czeka Cię wspaniała podróż każdego dnia.

Moje fotografie charakteryzuje galeryjna jakość. Korzystam z najlepszej technologii druku dostępnej na rynku. Używam matowego papieru klasy premium do fotografii artystycznych. Te fotografie nie zaczną blaknąć nawet i za sto lat.

Studiowałem architekturę i historię sztuki, jednak to fotografia pochłonęła mnie bez reszty. Moje zdjęcia były prezentowane na wystawach indywidualnych i zbiorowych m.in. w Państwowej Galerii Sztuki w Sopocie, Muzeum Częstochowskim, Sztuce Wyboru w Gdańsku oraz na Fotofestiwalu w Łodzi.

Jestem laureatem i finalistą międzynarodowych, jak i ogólnopolskich prestiżowych konkursów fotograficznych oraz artystycznych, m.in. Prix de la Photographie Paris, Debuts, Triennale Sztuki Pomorskiej.

Regularnie współpracuję z islandzkimi magazynami „Fæða/Food” oraz „Í boði náttúrunnar”.

Ożyw swoją codzienną przestrzeń. Wpuść trochę islandzkiego wiatru do swojego domu!

Żaden z produtków nie spełnia kryteriów wyszukiwania