TRŁ FRESH! #2 i TRŁ PRINT!

31/08/2019

D-Z-I-Ę-K-U-J-E-M-Y. Jeszcze nie wiemy, co się wydarzyło w weekend i będziemy dochodzić do siebie długo i spamować Was zdjęciami, podsumowaniami i podziękowaniami. Bo jest za co! TRŁ FRESH! + TRŁ PRINT! to była jakaś wybuchowa mieszanka, która eksplodowała z siłą, której się nie spodziewaliśmy. Tysiące, TYSIĄCE uśmiechniętych twarzy poszukujących najlepszego designu i najlepszych plakatów i ilustracji! To była petarda! Niesamowita energia na wszystkich stoiskach we wszystkich trzech przestrzeniach! Rzuciliśmy wszystkie siły żeby rozładować kolejki na kasach, ale nie daliście nam odpocząć przez caaaaałą sobotę - i ogromnie Wam za to dziękujemy! To było niesamowite i mamy podejrzenie, że właśnie sobota była najliczniejszym dniem w całej historii Targów Rzeczy Ładnych! Jesteście NIESAMOWICI. Te setki godzin przygotowań były tego warte!

TRŁ Print! - plakat / ilustracja / druk nas - i z tego co widzieliśmy Was też - absolutnie oczarował! Pierwsza edycja przebiła sufit naszych oczekiwań! Wielkie podziękowania dla wszystkich wystawców - ilustratorów i projektantów - jesteśmy dumni, że możemy Was pokazywać - Wasze talenty są inspiracją i przedmiotem naszego zachwytu. Jesteśmy Waszymi fanami i nie zapomnimy tych widoków bardzo długo. A zresztą - popatrzcie na zdjęcia. Obłęd kolorów, stylów i pomysłów. Najlepsza jakość i energia jakiej nie mogliśmy sobie wymarzyć. Ogromnie dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili wystawę Polska. Plakaty Ryszarda Kai na TRŁ Print! i wyszli z targów z własnymi egzemplarzami. Było Was setki!!!

TRŁ Fresh! #2 - nowy polski design - znowu było fantastycznie - o takim otwarciu sezonu marzyliśmy! Debiutanci zachwycili i nas i publiczność - trzymamy za Was kciuki i mocno kibicujemy! Zachwyciło nas wspaniałe stoisko Szyszka Design, których krzesło widzieliście na plakacie TRŁ FRESH!. Nowa strefa ROŚLINY była hitem tej edycji - widzieliśmy jak wynosiliście setki roślin, doniczek i akcesoriów, które trafia teraz do Waszych domów. Oblężone były też strefy WELLNESS, CERAMIKA i DZIECI - to wielka radość widzieć, jak znajdujecie produkty, które naprawdę Wam się podobają i jak możecie porozmawiać z ich twórcami i projektantami. Zgodnie z przewidywaniami wykupiliście cały zapas Woskowijki, jak zawsze do Waszych domów odleciały wszystkie ptaszki od Kuźnia Skały. I z tego co wiemy spustoszyliście wiele innych stoisk - nie ma nic przyjemniejszego niż dostawać takie informacje od wystawców :)

Dziękujemy wszystkim - wspaniałej publiczności, niesamowitym wystawcom, wszystkim partnerom i patronom medialnym i całej ekipie, która przygotowuje Targi Rzeczy Ładnych - jesteście świetni! To był wspaniały, energetyczny weekend. Polski design i plakat ma się świetnie i nie możemy się doczekać, żeby pokazać go Wam ponownie. Do zobaczenia 30.11-1.12 grudnia. Obiecujemy - będzie równie fajnie. A może nawet fajniej ;)

Ajka, Ania i Paweł oraz cała ekipa TRŁ