Targi Wiosna 2019!

25/11/2018

WIOSNA! Za oknami biało, ale my już żyjemy kolorami! Zapraszamy na wiosenną edycję TRŁ! 13-14 kwietnia w znakomitych wnętrzach Centrum Praskie Koneser znów pokażemy najlepszy polski design. Po fantastycznej grudniowej edycji Targów nie możemy się doczekać kolejnego spotkania z najlepszymi projektantami i markami, które zmieniają nasze otoczenie na lepsze. Jak zwykle zaprezentujemy kilkadziesiąt debiutów, oryginalne meble, najlepsze plakaty, niesamowitą ceramikę, tekstylia, których nie znajdziecie w sieciówkach, starannie wybrany vintage i kolorową strefę dla dzieci z książkami i zabawkami, którymi sami chcielibyśmy się bawić. Wszystko oczywiście ze znakiem jakości TRŁ!

Rekrutacja wystawców rusza już DZISIAJ! Na zgłoszenia czekamy do 24 lutego. Nie czekajcie - liczba miejsc jak zwykle ograniczona i z góry przepraszamy, że nie będziemy w stanie pokazać wszystkich, którzy na to zasługują. Listę wystawców ogłosimy 1 marca. Formularz zgłoszeniowy czeka!

https://targirzeczyladnych.pl/formularz

TRŁ to nie tylko święto designu i zakupów, dlatego szykujemy dla Was kolejne ogłoszenia - chcemy, żebyście mogli spędzić wspaniały kwietniowy weekend z nami i ze świetnym designem. Dołączcie do wydarzenie i nie przegapcie kolejnych ogłoszeń.

Jeśli znacie TRŁ i chcielibyście z nami współpracować lub zostać partnerami naszych wydarzeń, zawsze chętnie odpowiemy na maila: info@targirzeczyladnych.pl. Piszcie śmiało!

Tymczasem zabieramy się do pracy i nie możemy się doczekać kwietnia! Do zobaczenia!