Modus Design / Ćmielów Design Studio

Home Lab

350,00 
w ciągu 4 dni roboczych
+
10 dni
Dodaj do Ulubionych

Opis

Zestaw Home-Lab Kit to 13 wybranych elementów porcelanowych, które służą jako praktyczny sprzęt do przygotowywania żywności, zmieniając Twoją kuchnie w eksperymentalne laboratorium żywności.

Ta zapakowana kolekcja jest idealnym prezentem dla każdego, kto ma pasję do kreatywnego gotowania i przygody smaku.

Zestaw jest pakietem startowym inspirujący początkujących szefów domowej kuchni i nie tylko, do kreatywnego zaangażowania w przyrządzaniu potraw.

Cechy

Kolor:
  • Biały
Materiał:
  • Porcelana
Waga:
2kg

Koszty dostawy

Polska
DHL 17,00 
DPD 17,00 

Dostawa, płatności, zwroty

Wszystkie zamówienia wysyłane są bezpośrednio przez nasze Marki i dostarczane przez kuriera DHL lub DPD, a wyjątkowych wypadkach przez Pocztę Polską. Zazwyczaj dostawa następuje w ciągu 1 dnia roboczego od nadania przesyłki. Szczegółowy koszt dostawy można sprawdzić przy zdjęciu produktu lub przechodząc do kasy.

Za zamówienie można zapłacić korzystając z systemu PayU (przelew, karta lub Blik). Transakcja kupna-sprzedaży zawierana jest pomiędzy kupującym a sprzedawcą (Marką). Platforma targirzeczyladnych.pl pośredniczy w niej gwarantując realizację zamówienia lub zwrot pieniędzy.

Każdy zakupiony przedmiot można zwrócić w ciągu 14 dni od daty doręczenia paczki przez kuriera. Istnieje także możliwość wymiany przedmiotu, ale uzależnione jest to od decyzji sprzedawcy (Marki).

Modus Design / Ćmielów Design Studio

Zobacz inne produkty