emwu studio

CZARKA BIAŁA W ZŁOTE KROPKI

Ustaw przecenę produktu : 65,00  40,00 
w ciągu 2 dni roboczych
emwu studio
10 dni

Opis

Biała czarka w drobne, złote punkciki. Połączenie prostoty i glamour. Wykonana z wysoko palonej masy kamionkowej, szkliwo w kolorze białym. Dekoracja naniesiona farbą naszkliwną z 12% zawartością złota. Naczynia w ten sposób ozdabiane wymagają aż trzykrotnego wypału.

W naczynku mogą (ale nie muszą) pojawić się pojedyncze złote kropki w nieoczekiwanych miejscach: w środku, gdzieś na uszku, na dnie..."ukrywam" pod nimi malutkie kraterki powstałe w powierzchni szkliwa podczas wypału ;)

Ze względu na 100% ręczny proces produkcji może posiadać drobne niedoskonałości w kształcie np lekką nieregularność linii. Układ i wielkość kropek w każdym naczynku jest nieco inny. Niektóre kropki mogą być "ścieknięte".

Uwaga: naczynia zdobione złotem należy myć ręcznie!

Dostępne są również czarki w innych kolorach i wzorach.

Cechy

Kolor:
  • Biały
Materiał:
  • Ceramika
  • Kamionka
Wymiary (dł x szer x wys):
średnica 10,5 cm, wysokość 7 cmcm
Waga:
0,1kg
Konserwacja:
Nie należy myć w zmywarce
Inne:
Pojemność: 0,2l

Koszty dostawy

Polska
DHL 17,00 
DPD 15,00 

Dostawa, płatności, zwroty

Wszystkie zamówienia wysyłane są bezpośrednio przez nasze Marki i dostarczane przez kuriera DHL lub DPD, a wyjątkowych wypadkach przez Pocztę Polską. Zazwyczaj dostawa następuje w ciągu 1 dnia roboczego od nadania przesyłki. Szczegółowy koszt dostawy można sprawdzić przy zdjęciu produktu lub przechodząc do kasy.

Za zamówienie można zapłacić korzystając z systemu PayU (przelew, karta lub Blik). Transakcja kupna-sprzedaży zawierana jest pomiędzy kupującym a sprzedawcą (Marką). Platforma targirzeczyladnych.pl pośredniczy w niej gwarantując realizację zamówienia lub zwrot pieniędzy.

Każdy zakupiony przedmiot można zwrócić w ciągu 14 dni od daty doręczenia paczki przez kuriera. Istnieje także możliwość wymiany przedmiotu, ale uzależnione jest to od decyzji sprzedawcy (Marki).