Arkadiusz Szwed // Glitch Lab

GLITCH. FUCK THE PORCELAIN / FILIŻANKA Z KORONKĄ 1.08 / 166g

83,00 
w ciągu 5 dni roboczych
+
10 dni
Dodaj do Ulubionych

Opis

50 ZŁ ZA 100 G

FILIŻANKA 1.08, 166g

Drop produktów prosto z regałów wystawy GLITCH. FUCK THE PORCELAIN, która odbyła się podczas wrześniowej edycji TRŁ !!!

....czyli ceramika z 'gorszego' sortu poddana interwencji artystycznej szuka domu :)

O CO CHODZI?

Wystawa Fuck The Porcelain to manifest zwracający uwagę na porcelanowy obiekt jako zasób. Projekt odważnie podejmuje polemikę nad znaczeniem błędu w systemie - czyli tytularnym Glitchem, jakim jest bezrefleksyjne wyrzucanie porcelany i zaniżanie jej wartości.

Kolektyw Glitch w spotowym świetle pokazał 3 instalacje mówiące o wartości materiału, jego trwałości oraz błędzie sprowadzanym do niezauważalnych na pierwszy rzut oka wad, które dyskwalifikują obiekt, zaniżając nieproporcjonalnie jego rolę.

Wiedząc o trwałości materiału porcelanowego w obecnej sytuacji klimatycznej, każdy z nas powinien podjąć próbę przywrócenia tego zasobu do obiegu.

Na stoisku grupy GLITCH można było kupić unikatowe, kolekcjonerskie projekty kwestionujące zasadność odrzucenia III gatunku jako znacznie gorszego. Prace sprzedawane były na wagę, co stawia pytanie o relację ceny i wartości oraz siły jaką nadaje jej kontekst interwencji artystycznej. Każdy z dostępnych produktów otrzymał od kolektywu ręcznie namalowaną dekorację, złotą koronę i numer seryjny.

Glitch Team: Asia Rymaszewska, Marta Łempicka, Arkadiusz Szwed

instagram: @gltch_lab

facebook: Glitch Lab

#glitchlab #fucktheporcelain


Cechy

Kolor:
  • Biały
  • Niebieski

Koszty dostawy

Polska
InPost Express 15,00 
InPost Paczkomaty 13,00 

Dostawa, płatności, zwroty

Wszystkie zamówienia wysyłane są bezpośrednio przez nasze Marki i dostarczane przez kuriera DHL lub DPD, a wyjątkowych wypadkach przez Pocztę Polską. Zazwyczaj dostawa następuje w ciągu 1 dnia roboczego od nadania przesyłki. Szczegółowy koszt dostawy można sprawdzić przy zdjęciu produktu lub przechodząc do kasy.

Za zamówienie można zapłacić korzystając z systemu PayU (przelew, karta lub Blik). Transakcja kupna-sprzedaży zawierana jest pomiędzy kupującym a sprzedawcą (Marką). Platforma targirzeczyladnych.pl pośredniczy w niej gwarantując realizację zamówienia lub zwrot pieniędzy.

Każdy zakupiony przedmiot można zwrócić w ciągu 14 dni od daty doręczenia paczki przez kuriera. Istnieje także możliwość wymiany przedmiotu, ale uzależnione jest to od decyzji sprzedawcy (Marki).

Arkadiusz Szwed // Glitch Lab

Zobacz inne produkty