FAIRY TILES by Ania Link

Kafle RETRO SCALE

745,00 
na zamówienie
+

Minimalna ilość dla "Kafle RETRO SCALE" to 1.

Dodaj do Ulubionych

Opis

Kafle RETRO SCALE to nowa seria płytek ściennych, ręcznie wykonanych w pracowni Ani Link. Jest to odpowiedź na coraz częściej wybierane przez klientów płytki - rybie łuski, tylko w bardziej rozwniętej kolorystyce inspirowanej dawnymi czasami.

Lubicie rybią łuskę, ale nie możecie znaleźć idealnego koloru, a może chcielibyście znaleźć płytki zupełnie inne niż wszystkie? RETRO SCALE są odpowiedzią na coraz większe zapotrzebowanie na indywidualizm i produkt wykonany przez rzemieślnika z pasją i zaangażowaniem.

Do wyboru macie tu sześć gotowych kompozycji kolorystycznych, ale nie wahajcie się prosić o więcej! Nadal możliwe jest (jak zawsze w pracowni Ani) indywidualne dobranie kolorów i dopasowanie ich np. do koloru mebli.

Kafle RETRO SCALE dostępne są w kolorach:

- RETRO OCEAN

- RETRO BLUE

- RETRO SAND

- RETRO CANDY

- RETRO COTTON

- RETRO BOTTLE

Minimalna wielkość zamówienia to 0,5 m2, co odpowiada jednej "sztuce" produktu w sklepie targirzeczyladnych.pl. Przy składaniu zamówienia prosimy o podanie ilości odpowiadającej powierzchni, jakiej Państwo potrzebują, gdzie jedna sztuka to 0,5 m2.

Czas realizacji zależy od wielkości zamówienia, jest potwierdzany po złożeniu zamówienia i wynosi około 10 tygodni od momentu zatwierdzenia zamówienia przez pracownię.

W uwagach do zamówienia proszę podać wybrany kolor.

Jeśli chcieliby Państwo zamówić kafle w kolorach nawiązujących do konkretnych mebli, blatów, czy kolorów ścian, w zamówieniu proszę o podanie sygnatur danych materiałów, do których będzie trzeba dopasować kolory szkliw.

Cechy

Koszty dostawy

Dostawa, płatności, zwroty

Wszystkie zamówienia wysyłane są bezpośrednio przez nasze Marki i dostarczane przez kuriera DHL lub DPD, a wyjątkowych wypadkach przez Pocztę Polską. Zazwyczaj dostawa następuje w ciągu 1 dnia roboczego od nadania przesyłki. Szczegółowy koszt dostawy można sprawdzić przy zdjęciu produktu lub przechodząc do kasy.

Za zamówienie można zapłacić korzystając z systemu PayU (przelew, karta lub Blik). Transakcja kupna-sprzedaży zawierana jest pomiędzy kupującym a sprzedawcą (Marką). Platforma targirzeczyladnych.pl pośredniczy w niej gwarantując realizację zamówienia lub zwrot pieniędzy.

Każdy zakupiony przedmiot można zwrócić w ciągu 14 dni od daty doręczenia paczki przez kuriera. Istnieje także możliwość wymiany przedmiotu, ale uzależnione jest to od decyzji sprzedawcy (Marki).

FAIRY TILES by Ania Link

Zobacz inne produkty