MKONIOR

KUBECZEK ESPRESSO "ZŁOTY RANT"

120,00 
w ciągu 5 dni roboczych
+
MKONIOR
14 dni
Dodaj do Ulubionych

Opis

Kubeczek espresso to ręcznie formowana porcelana zdobiona złotem.

To unikatowe naczynie, ponieważ nie ma dwóch takich samy kubeczków...może być różnej wielkości ucho, mogą różnić się pojemnością, a nawet nasyceniem koloru. Na powierzchni widać ślady moich rąk, ścianki są nierównej grubości a krzywizny pokazują w jaki sposób został zrobiony przedmiot.

To co jest fascynujące w porcelanie to możliwość przepuszczania światła przez powierzchnię. To jest moment, kiedy dokładnie widać nierówną grubość ścianki.

Trzy razy wypalany w piecu. Najwyższa temperatura to 1250C. Cały kubeczek jest błyszczący, ozdobiony 10% roztworem najprawdziwszego złota.

Kubeczek został stworzony z myślą o kawie espresso, ale można korzystać z niego na różne sposoby... jako kieliszek na likier albo naczynie na miód. Tutaj liczy się nasza wyobraźnia.

W związku z elementami złoconymi nie zalecam mycia w zmywarce.

Kubeczek espresso, który trafi do Twoich rąk nigdy się nie powtórzy. To zaleta ręcznie rzeźbionych naczyń.


Cechy

Kolor:
  • Biały
  • Złoty
Materiał:
  • Porcelana
Wymiary (dł x szer x wys):
przybliżone wymiary 6.5-7cm
Waga:
0.08-0.09kg
Pojemność:
80-90ml
Konserwacja:
Ze względu na złocenie zalecam mycie ręczne delikatną gąbką. Nie zalecam szorowania.
Inne:
Zdjęcie prezentuje przykładowe naczynie.
Inne:
Ze względu na ręczny tworzenie naczyń, nie ma możliwości stworzenia dwóch identycznych kubeczków.

Koszty dostawy

Polska
InPost Express 15,00 
InPost Paczkomaty 13,00 

Dostawa, płatności, zwroty

Wszystkie zamówienia wysyłane są bezpośrednio przez nasze Marki i dostarczane przez kuriera DHL lub DPD, a wyjątkowych wypadkach przez Pocztę Polską. Zazwyczaj dostawa następuje w ciągu 1 dnia roboczego od nadania przesyłki. Szczegółowy koszt dostawy można sprawdzić przy zdjęciu produktu lub przechodząc do kasy.

Za zamówienie można zapłacić korzystając z systemu PayU (przelew, karta lub Blik). Transakcja kupna-sprzedaży zawierana jest pomiędzy kupującym a sprzedawcą (Marką). Platforma targirzeczyladnych.pl pośredniczy w niej gwarantując realizację zamówienia lub zwrot pieniędzy.

Każdy zakupiony przedmiot można zwrócić w ciągu 14 dni od daty doręczenia paczki przez kuriera. Istnieje także możliwość wymiany przedmiotu, ale uzależnione jest to od decyzji sprzedawcy (Marki).