emwu studio

Miska KOBALTLOVE

60,00 
w ciągu 2 dni roboczych
emwu studio
10 dni

Opis

Nowa kolekcja - KOBALTLOVE

Seria naczyń w kobaltowe wzorki. Ceramika była ozdabiana tlenkiem kobaltu w zasadzie od początku. Technika jest więc bardzo tradycyjna. Natomiast wzór - bardzo współczesny. Każde naczynko maluję ręcznie przy pomocy różnej grubości pędzelków. Nie korzystam z szablonu, komponuje wzór bardzo swobodnie trzymając się jednak kilku motywów tak aby całość była spójna stylistycznie.

Miska w kobaltowe wzory. Wykonana z wysoko palonej masy kamionkowej, pokryta białym błyszczącym szkliwem, ozdobiona tradycyjną metodą: tlenkiem kobaltu. Malowana ręcznie - każda miska jest inna!

Idealna na zupy, sałatki, desery.

Wymiary: średnica 14,5cm, wysokość 6cm, pojemność ok. 0,4l

Projekt i wykonanie: emwu studio.

Ze względu na 100% ręczny proces produkcji może posiadać drobne niedoskonałości w kształcie np lekką nieregularność linii, drobne nakłucia w szkliwie.

Naczynko można myć w zmywarce.

Cechy

Kolor:
  • Biały
  • Granatowy
  • Wzorzysty
Materiał:
  • Ceramika
Konserwacja:
Można myć w zmywarce!

Koszty dostawy

Polska
DHL 17,00 
DPD 17,00 

Dostawa, płatności, zwroty

Wszystkie zamówienia wysyłane są bezpośrednio przez nasze Marki i dostarczane przez kuriera DHL lub DPD, a wyjątkowych wypadkach przez Pocztę Polską. Zazwyczaj dostawa następuje w ciągu 1 dnia roboczego od nadania przesyłki. Szczegółowy koszt dostawy można sprawdzić przy zdjęciu produktu lub przechodząc do kasy.

Za zamówienie można zapłacić korzystając z systemu PayU (przelew, karta lub Blik). Transakcja kupna-sprzedaży zawierana jest pomiędzy kupującym a sprzedawcą (Marką). Platforma targirzeczyladnych.pl pośredniczy w niej gwarantując realizację zamówienia lub zwrot pieniędzy.

Każdy zakupiony przedmiot można zwrócić w ciągu 14 dni od daty doręczenia paczki przez kuriera. Istnieje także możliwość wymiany przedmiotu, ale uzależnione jest to od decyzji sprzedawcy (Marki).