kasia białek ceramika

Miska kamionkowa Duża Owsianka Różowa

90,00 
w ciągu 3 dni roboczych
10 dni

Opis

Miska kamionkowa Duża Owsianka Różowa - kolory różne i trudne do określenia, powstają w wyniku wielu pracochłonnych zabiegów mających na celu uzyskanie naturalnego efektu, ceramika użytkowa, trwała, wypalana w wysokiej temperaturze (kamionka), ręcznie robiona, przy użyciu szkliw przeznaczonych do kontaktu z żywnością. Wszystkie moje prace powstają w pojedynczych egzemplarzach i z uwagi na technikę szkliwienia nigdy nie będzie dwóch identycznych. Na zewnątrz szkliwo matowe w kolorach zielony, niebieski, brązowy, w środku szkliwo różowe z pięknymi efektami matowe. Pojemność 1000 ml. Średnica 18 cm, wysokość 8 cm.

Cechy

Kolor:
  • Brązowy
  • Różowy
  • Zielony
Materiał:
  • Ceramika
  • Kamionka
Wymiary (dł x szer x wys):
18 cm x 8 cmcm
Waga:
0,470kg
Konserwacja:
można myć w zmywarce

Koszty dostawy

Polska
DHL 17,00 
DPD 17,00 

Dostawa, płatności, zwroty

Wszystkie zamówienia wysyłane są bezpośrednio przez nasze Marki i dostarczane przez kuriera DHL lub DPD, a wyjątkowych wypadkach przez Pocztę Polską. Zazwyczaj dostawa następuje w ciągu 1 dnia roboczego od nadania przesyłki. Szczegółowy koszt dostawy można sprawdzić przy zdjęciu produktu lub przechodząc do kasy.

Za zamówienie można zapłacić korzystając z systemu PayU (przelew, karta lub Blik). Transakcja kupna-sprzedaży zawierana jest pomiędzy kupującym a sprzedawcą (Marką). Platforma targirzeczyladnych.pl pośredniczy w niej gwarantując realizację zamówienia lub zwrot pieniędzy.

Każdy zakupiony przedmiot można zwrócić w ciągu 14 dni od daty doręczenia paczki przez kuriera. Istnieje także możliwość wymiany przedmiotu, ale uzależnione jest to od decyzji sprzedawcy (Marki).

kasia białek ceramika

Zobacz inne produkty