MKONIOR

MISKA L "ZŁOTY RANT"

120,00 
w ciągu 5 dni roboczych
+
MKONIOR
14 dni
Dodaj do Ulubionych

Opis

Miska o złoconym rancie, to ręcznie formowana porcelana.

Jest absolutnie unikatowym naczyniem. Nie ma możliwości na zrobienie identycznych dwóch misek. Różnice są widoczne w kształcie, wielkości zdobienia. Na powierzchni widać ślady moich rąk, ścianki są nierównej grubości a krzywizny pokazują w jaki sposób został zrobiony przedmiot.

Fascynujące w porcelanie są jej możliwości do filtrowania światła, co widać w momencie przystawienia porcelanowego naczynia do źródła światła

Trzy razy wypalana w piecu. Najwyższa temperatura to 1250C. Powierzchnia miski pokryta jest błyszczącym szkliwem. Miska jest zdobiona 10% roztworem prawdziwego złota, służącego do zdobienia porcelany.

Przeznaczenie miski zależy wyłącznie od jego właściciela. Płatki na śniadanie czy orzeszki ziemne jako przekąska . Tutaj liczy się nasza pomysłowość i potrzeba danej chwili.

Miska, która trafi do Twoich rąk jest tylko jedna i nigdy się nie powtórzy. To zaleta ręcznie rzeźbionych naczyń.

Cechy

Kolor:
  • Biały
  • Złoty
Materiał:
  • Porcelana
Wymiary (dł x szer x wys):
średnica 13-14cm wysokość 6.5-7cm
Waga:
0.35kg
Pojemność:
400ml
Konserwacja:
Ze względu na złocenie zalecam mycie ręczne delikatną gąbką. Nie zalecam szorowania.
Inne:
Zdjęcie prezentuje przykładowe naczynie.
Inne:
Ze względu na ręczny tworzenie naczyń, nie ma możliwości stworzenia dwóch identycznych misek.

Koszty dostawy

Polska
InPost Express 15,00 
InPost Paczkomaty 13,00 

Dostawa, płatności, zwroty

Wszystkie zamówienia wysyłane są bezpośrednio przez nasze Marki i dostarczane przez kuriera DHL lub DPD, a wyjątkowych wypadkach przez Pocztę Polską. Zazwyczaj dostawa następuje w ciągu 1 dnia roboczego od nadania przesyłki. Szczegółowy koszt dostawy można sprawdzić przy zdjęciu produktu lub przechodząc do kasy.

Za zamówienie można zapłacić korzystając z systemu PayU (przelew, karta lub Blik). Transakcja kupna-sprzedaży zawierana jest pomiędzy kupującym a sprzedawcą (Marką). Platforma targirzeczyladnych.pl pośredniczy w niej gwarantując realizację zamówienia lub zwrot pieniędzy.

Każdy zakupiony przedmiot można zwrócić w ciągu 14 dni od daty doręczenia paczki przez kuriera. Istnieje także możliwość wymiany przedmiotu, ale uzależnione jest to od decyzji sprzedawcy (Marki).