Krafla

Wazon Fly's Eye - mały różowy

276,00 
w ciągu 3 dni roboczych
+
Krafla
10 dni
Dodaj do Ulubionych

Opis

Wazon Fly's Eye składa się z dwóch części: pojemnika na wodę i ażurowej kopuły. Każdy otwór kopuły przeznaczony jest na jeden kwiat, dzięki czemu podkreślone zostaje ich indywidualne piękno. Pomimo tego, że kwiaty są od siebie oddzielone mają wspólny pojemnik na wodę. Po nałożeniu kopuły na pojemnik widoczny pozostaje wyłącznie cienki pasek mieszczki, który stanowi idealny element wykończenia.

Fly's Eye został zainspirowany projektem kopuły architekta Buckminster Fullera. Wykonany w Polsce z szkliwionej porcelany - oprócz ścianek pojemnika na wodę, które nie są pokryte szkliwem, aby podkreślić naturalne piękno materiału jakim jest porcelana.

Wazon nadaje się świetnie do tworzenia niesamowitych kompozycji kwiatowych, jak również do przechowywania liści.

Opakowanie - ręcznie wykonany, szary, piankowy worek.

Cechy

Kolor:
  • Różowy
Materiał:
  • Ceramika
  • Porcelana
Wymiary (dł x szer x wys):
16x12cm
Waga:
0,7kg
Inne:
Otwory w kopułce - 1,5cm
Inne:
Miseczka i kopułka mogą być łączone w różnych kombinacjach kolorystycznych.

Koszty dostawy

Polska
DHL 16,00 
DPD 15,00 

Dostawa, płatności, zwroty

Wszystkie zamówienia wysyłane są bezpośrednio przez nasze Marki i dostarczane przez kuriera DHL lub DPD, a wyjątkowych wypadkach przez Pocztę Polską. Zazwyczaj dostawa następuje w ciągu 1 dnia roboczego od nadania przesyłki. Szczegółowy koszt dostawy można sprawdzić przy zdjęciu produktu lub przechodząc do kasy.

Za zamówienie można zapłacić korzystając z systemu PayU (przelew, karta lub Blik). Transakcja kupna-sprzedaży zawierana jest pomiędzy kupującym a sprzedawcą (Marką). Platforma targirzeczyladnych.pl pośredniczy w niej gwarantując realizację zamówienia lub zwrot pieniędzy.

Każdy zakupiony przedmiot można zwrócić w ciągu 14 dni od daty doręczenia paczki przez kuriera. Istnieje także możliwość wymiany przedmiotu, ale uzależnione jest to od decyzji sprzedawcy (Marki).