AT The Moment Ceramics

Wazon STELLA

100,00 
w ciągu 1 dnia roboczego
+
10 dni
Dodaj do Ulubionych

Opis

Jedno spojrzenie z góry na ten wazon i wszystko staje się jasne. Jasne, ale nie banalne. Gwiazda, będąca podstawą Stelli, nigdy nie jest oczywista, przewidywalna. Dlatego ta ceramiczna forma zaskakuje już od pierwszego kontaktu z nią. Oryginalność kształtu nikogo nie pozostawi obojętnym. Stella daje także bezcenną możliwość podarowania bliskiej osobie gwiazdki z nieba. Gest, który na pewno będzie zapamiętany. Podobnie jak i sama Stella.

Wazon wykonany ręcznie metodą odlewu, a następnie powleczony białym, błyszczącym szkliwem. Wypalany dwukrotnie.

rozmiary: wysokość 20 cm, średnica 10 cm

Produkt wykonany ręcznie w krótkiej serii. Liczba produktów limitowana.

Cechy

Materiał:
  • Ceramika
Wymiary (dł x szer x wys):
10 x 10 x 20cm

Koszty dostawy

Polska
DHL 17,00 
DPD 17,00 

Dostawa, płatności, zwroty

Wszystkie zamówienia wysyłane są bezpośrednio przez nasze Marki i dostarczane przez kuriera DHL lub DPD, a wyjątkowych wypadkach przez Pocztę Polską. Zazwyczaj dostawa następuje w ciągu 1 dnia roboczego od nadania przesyłki. Szczegółowy koszt dostawy można sprawdzić przy zdjęciu produktu lub przechodząc do kasy.

Za zamówienie można zapłacić korzystając z systemu PayU (przelew, karta lub Blik). Transakcja kupna-sprzedaży zawierana jest pomiędzy kupującym a sprzedawcą (Marką). Platforma targirzeczyladnych.pl pośredniczy w niej gwarantując realizację zamówienia lub zwrot pieniędzy.

Każdy zakupiony przedmiot można zwrócić w ciągu 14 dni od daty doręczenia paczki przez kuriera. Istnieje także możliwość wymiany przedmiotu, ale uzależnione jest to od decyzji sprzedawcy (Marki).

AT The Moment Ceramics

Zobacz inne produkty