SITODRUKI Jarosław Pawlicki

De Revolutionibus Orbium Coelestium M. Kopernik - sitodruk

180,00 
w ciągu 3 dni roboczych
+
10 dni
Dodaj do Ulubionych

Opis

Ręczny sitodruk - serigrafia. Grafika koncepcyjna „De Revolutionibus Orbium Coelestium”. Geometryczna ilustracja do rewolucyjnego dzieła mistrza z mojego rodzinnego Torunia - Mikołaja Kopernika. Grafika stworzona na potrzeby Trójmiejskiego Festiwalu Sitodruku TRISITY #3. Grafika świetnie sprawdza się na ścianach pokojów małoletnich naukowców i pasjonatów kosmosu. Solidna dawka inspiracji do nauki. :-)

© Jarek Pawlicki

Technika: Ręczny sitodruk (serigrafia)
Papier: Munken 300 g.
Farby: 2 kolory, farby wodne
Format: (50x70 cm)
Limitowana edycja: 15 odbitek
Podpisane, numerowane i z wytłoczonym monogramem „JP”.

Cechy

Kolor:
  • Zielony
Materiał:
  • Papier
Wymiary (dł x szer x wys):
50x70cm

Koszty dostawy

Polska
InPost Express Plakaty 13,00 

Dostawa, płatności, zwroty w sklepie TRŁ online

Wszystkie zamówienia wysyłane są bezpośrednio przez nasze Marki i dostarczane przez kuriera InPost bezpośrednio do domu, lub do paczkomatów 24/7, a wyjątkowych wypadkach przez inne firmy kurierskie (lub elektronicznie - mejlowo, w przypadku bonów podarunkowych online). Zazwyczaj dostawa następuje w ciągu 1 dnia roboczego od nadania przesyłki. Szczegółowy koszt dostawy można sprawdzić przy zdjęciu produktu lub przechodząc do kasy.

Za zamówienie można zapłacić korzystając z systemu PayU (przelew, karta lub Blik). Transakcja kupna-sprzedaży zawierana jest pomiędzy kupującym a sprzedawcą (Marką). Platforma www.targirzeczyladnych.pl pośredniczy w niej gwarantując realizację zamówienia lub zwrot pieniędzy.

Każdy zakupiony przedmiot można zwrócić w ciągu 14 dni od daty doręczenia paczki przez kuriera lub do Paczkomatu. Istnieje także możliwość wymiany przedmiotu, ale uzależnione jest to od decyzji sprzedawcy (Marki).

SITODRUKI Jarosław Pawlicki

Zobacz inne produkty