Archizo

Archizo Blocks - klocki architektoniczne - Brama do Fabryki I. Poznańskiego w Łodzi

170,00 
w ciągu 2 dni roboczych
+
Archizo
10 dni
Dodaj do Ulubionych

Opis

CZAR KOLOROWEGO WITRAŻU...

Architektoniczna układanka ARCHIZO to jedyny taki ekskluzywny gadżet miejski przedstawiający architekturę w formie nowoczesnych klocków wykonanych z kolorowego szkła akrylowego.

Po złożeniu ARCHIZO tworzy estetyczną i elegancką ozdobę, którą nie tylko można oglądać, ale również – poprzez dotyk – poznawać i doświadczać, być bliżej . Precyzyjnie odwzorowane detale przy pomocy grawerowanych oraz ciętych linii prowadzą Cię w osobistą podróż architektoniczną.

Twoim przewodnikiem będzie załączona wkładka dydaktyczna, która przybliży Tobie nazwy oraz funkcję poszczególnych elementów architektonicznych tworzących tę wyjątkową budowlę.

Archizo wykorzystuje grę kolorów oraz światła, dzięki czemu po złożeniu otrzymuje wygląd zachwycającego witrażu.

Archizo zostało zaprojektowane:

Dla Ciebie - do Twojego salonu, biura, pracowni,

Dla Twoich bliskich - wyjątkowy, nietuzinkowy i edukujący prezent,

Dla Twojej firmy - oryginalny gadżet firmowy.

Klocki architektoniczne Archizo objęte są ochroną patentową. W 2018 r. otrzymały nagrodę ”Punkt dla Łodzi” za najlepszą na świecie pomoc naukową do uczenia architektury.

Skład: 100% pasji i zaangażowania.

Wymiar – 25 x 14 cm

Zestaw zawiera wkładkę dydaktyczną, jego elementy pakowane są w woreczki bawełniane. Całość chroni ascetyczne, dwuelementowe pudełko wykonane z estetycznej tektury falistej z naniesionym tłoczeniem i nadrukiem.

Wyprodukowano w Polsce.

Brama do dawnej fabryki Izraela Poznańskiego to jeden z najbardziej charakterystycznych i rozpoznawalnych obiektów Łodzi. Fabryka powstała w latach 1872–1892 według projektu Hilarego Majewskiego. Do lat dziewięćdziesiątych XX wieku produkowała wyroby włókiennicze. Została wówczas przebudowana i przywrócona do życia jako unikatowy w skali Europy zamysł rewitalizacyjny łączący historyczną architekturę i nowe funkcje.

Cechy

Materiał:
  • Akryl
Wymiary (dł x szer x wys):
25 x 14 x 3cm
Waga:
1kg
Inne:
Skład: 100% pasji i zaangażowania.
Inne:
Wyprodukowano w Polsce.

Koszty dostawy

Polska
InPost Express 15,00 
InPost Paczkomaty 24/7 13,00 

Dostawa, płatności, zwroty w sklepie TRŁ online

Wszystkie zamówienia wysyłane są bezpośrednio przez nasze Marki i dostarczane przez kuriera InPost bezpośrednio do domu, lub do paczkomatów 24/7, a wyjątkowych wypadkach przez inne firmy kurierskie (lub elektronicznie - mejlowo, w przypadku bonów podarunkowych online). Zazwyczaj dostawa następuje w ciągu 1 dnia roboczego od nadania przesyłki. Szczegółowy koszt dostawy można sprawdzić przy zdjęciu produktu lub przechodząc do kasy.

Za zamówienie można zapłacić korzystając z systemu PayU (przelew, karta lub Blik). Transakcja kupna-sprzedaży zawierana jest pomiędzy kupującym a sprzedawcą (Marką). Platforma www.targirzeczyladnych.pl pośredniczy w niej gwarantując realizację zamówienia lub zwrot pieniędzy.

Każdy zakupiony przedmiot można zwrócić w ciągu 14 dni od daty doręczenia paczki przez kuriera lub do Paczkomatu. Istnieje także możliwość wymiany przedmiotu, ale uzależnione jest to od decyzji sprzedawcy (Marki).