Projekt Dzioopla

Klocki Ciężarowe

195,00 
w ciągu 5 dni roboczych
+
10 dni
Dodaj do Ulubionych

Opis

Zestaw klocków "Ciężarowe" umożliwia tworzenie różnorodnych pojazdów przemierzających drogi wokół nas. Starannie dobrane geometryczne kształty układają się w maszyny takie jak koparka, widłak, ciężarówka czy bus. „Ciężarowe” nie ograniczają jednak dziecięcej wyobraźni! Zestaw inspiruje do swobodnych zabaw z abstrakcyjnymi kompozycjami i stworzeniami nie z tej ziemi..

Rozwój

Klocki „Ciężarowe” pozwolą wypracować zdolność abstrakcyjnego myślenia i wesprą rozwój motoryczny dziecka.

Zawartość

28 drewnianych klocków z namalowanymi kształtami geometrycznymi umieszczone w bawełnianym woreczku.

Wymiar jednego klocka 4cm x 4cm x 4cm.

Wykonanie i materiały

Wszystkie elementy wykonane są z gruszy, ręcznie malowane emalią akrylową rekomendowaną do produkcji zabawek, zaimpregnowane olejem wytworzonym na bazie naturalnych olejów i wosków roślinnych.

Bezpieczne dla dzieci - spełnia wymagania norm PN-EN 71-2 i PN-EN 71-3 „Bezpieczeństwo zabawek” oraz zgodne z normą DIN 53160 (odporność na pot i ślinę)

Zabawka posiada certyfikat CE.

Cechy

Kolor:
  • Czarny
Materiał:
  • Drewno
Waga:
1.2kg

Koszty dostawy

Polska
DHL 17,00 
DPD 17,00 

Dostawa, płatności, zwroty

Wszystkie zamówienia wysyłane są bezpośrednio przez nasze Marki i dostarczane przez kuriera DHL lub DPD, a wyjątkowych wypadkach przez Pocztę Polską. Zazwyczaj dostawa następuje w ciągu 1 dnia roboczego od nadania przesyłki. Szczegółowy koszt dostawy można sprawdzić przy zdjęciu produktu lub przechodząc do kasy.

Za zamówienie można zapłacić korzystając z systemu PayU (przelew, karta lub Blik). Transakcja kupna-sprzedaży zawierana jest pomiędzy kupującym a sprzedawcą (Marką). Platforma targirzeczyladnych.pl pośredniczy w niej gwarantując realizację zamówienia lub zwrot pieniędzy.

Każdy zakupiony przedmiot można zwrócić w ciągu 14 dni od daty doręczenia paczki przez kuriera. Istnieje także możliwość wymiany przedmiotu, ale uzależnione jest to od decyzji sprzedawcy (Marki).

Projekt Dzioopla

Zobacz inne produkty