Projekt Dzioopla

Klocki Zimozwierz

80,00 
w ciągu 4 dni roboczych
+
10 dni
Dodaj do Ulubionych

Opis

"Zimowierz" to układanka składająca się z trzech drewnianych klocków przedstawiających zimolubne zwierzęta. Bohaterami pierwszoplanowymi są tu mors, orka, niedźwiedź i wieloryb. Jednak z klocków można ułożyć zarówno zwierzęta, jak i zupełnie abstrakcyjne stworzenia. Dzięki nim dziecko poznaje mieszkańców zimnych rejonów świata, a przy tym rozwija swoją wyobraźnię i kreatywność.

Zabawka nie jest przeznaczona dla dzieci w wieku poniżej trzech lat.

Rozwój

Klocki "Zimozwierz" pozwolą wypracować zdolność abstrakcyjnego myślenia i wesprą rozwój motoryczny dziecka.

Zawartość

3 drewniane klocki z namalowanymi zwierzętami: mors, orka, niedźwiedź i wieloryb. Wymiar jednego klocka 6,5 cm x 6,5 cm x 6,5 cm.

Wykonanie i materiały

Wszystkie elementy wykonane są z drewna brzozowego, ręcznie malowane emalią akrylową rekomendowaną do produkcji zabawek, zaimpregnowane olejem wytworzonym na bazie naturalnych olejów i wosków roślinnych.

Bezpieczne dla dzieci - spełnia wymagania norm PN-EN 71-2 i PN-EN 71-3 „Bezpieczeństwo zabawek” oraz zgodne z normą DIN 53160 (odporność na pot i ślinę). Zabawka posiada certyfikat CE.

Cechy

Kolor:
  • Biały
  • Niebieski
Materiał:
  • Drewno
Waga:
0.700kg

Koszty dostawy

Polska
DHL 17,00 
DPD 17,00 

Dostawa, płatności, zwroty

Wszystkie zamówienia wysyłane są bezpośrednio przez nasze Marki i dostarczane przez kuriera DHL lub DPD, a wyjątkowych wypadkach przez Pocztę Polską. Zazwyczaj dostawa następuje w ciągu 1 dnia roboczego od nadania przesyłki. Szczegółowy koszt dostawy można sprawdzić przy zdjęciu produktu lub przechodząc do kasy.

Za zamówienie można zapłacić korzystając z systemu PayU (przelew, karta lub Blik). Transakcja kupna-sprzedaży zawierana jest pomiędzy kupującym a sprzedawcą (Marką). Platforma targirzeczyladnych.pl pośredniczy w niej gwarantując realizację zamówienia lub zwrot pieniędzy.

Każdy zakupiony przedmiot można zwrócić w ciągu 14 dni od daty doręczenia paczki przez kuriera. Istnieje także możliwość wymiany przedmiotu, ale uzależnione jest to od decyzji sprzedawcy (Marki).

Projekt Dzioopla

Zobacz inne produkty