Zabawki dla dzieciaków

Stemplowane malowanki

Ustaw przecenę produktu : 79,00  55,00 
w ciągu 1 dnia roboczego
+
10 dni
Dodaj do Ulubionych

Opis

Zabawa stemplami, farbami, kolorami i ich odcieniami… to wszystko łączą ze sobą stemplowe malowanki co czyni je oryginalnymi, interesującymi i niezwykle wciągającymi... Kto raz zacznie, ten na jednym obrazku nie skończy…Tym bardziej, że tworzone przez nich dzieło przybiera ciekawe kształty ptaków, zwierząt afrykańskich i istot morskich.

W czasie zabawy dzieci żywe uspokajają się, uczą koncentracji i doprowadzania do końca rozpoczętego zadania. Mieszając kolory poznają jakie barwy można uzyskać po zmieszaniu poszczególnych kolorów, jak bawić się cieniowaniem koloru przy kilkukrotnych odbiciach stempla.

U dzieci nieśmiałych udany efekt pracy przyczynia się do umocnienia poczucia własnej wartości. Ponadto u wszystkich uczniów rozwijają się praktyczne umiejętności i zmysł estetyczny, który jest przydatny.

Ale na tym nie koniec... każda malowanka posiada stronę prezentującą występujące w bloku rysunki z przykładową kolorystyką oraz dwujęzycznym opisem każdego stemplowanego obrazka. Można się więc zaznajomić z kilkoma słówkami w języku angielskim i niemieckim.

ZAWARTOŚĆ ZESTAWU:

Zestaw zawiera: farby, pędzelek, trzy stemple różnej wielkości, dwa 10-kartkowe bloki. Blok podstawowy zawierający kształty geometryczne i drugi tematyczny, przedstawiający: ptaki, zwierzęta Afryki, morskie stworzenia.

Tematykę drugiego bloku prosimy wskazać po dokonywaniu zamówienia pod adresem: kontakt@targirzeczyladnych.pl

Opakowanie zewnętrzne zestawu może się różnić od przedstawionego na zdjęciu.

Cechy

Materiał:
  • Papier

Koszty dostawy

Polska
DHL 17,00 
DPD 17,00 
DHL - gratis powyżej 100zł 15,00 

Dostawa, płatności, zwroty

Wszystkie zamówienia wysyłane są bezpośrednio przez nasze Marki i dostarczane przez kuriera DHL lub DPD, a wyjątkowych wypadkach przez Pocztę Polską. Zazwyczaj dostawa następuje w ciągu 1 dnia roboczego od nadania przesyłki. Szczegółowy koszt dostawy można sprawdzić przy zdjęciu produktu lub przechodząc do kasy.

Za zamówienie można zapłacić korzystając z systemu PayU (przelew, karta lub Blik). Transakcja kupna-sprzedaży zawierana jest pomiędzy kupującym a sprzedawcą (Marką). Platforma targirzeczyladnych.pl pośredniczy w niej gwarantując realizację zamówienia lub zwrot pieniędzy.

Każdy zakupiony przedmiot można zwrócić w ciągu 14 dni od daty doręczenia paczki przez kuriera. Istnieje także możliwość wymiany przedmiotu, ale uzależnione jest to od decyzji sprzedawcy (Marki).

Zabawki dla dzieciaków

Zobacz inne produkty