Zabawki z duszą

szufladka z kulką Montessori kolor różowy

80,00 
w ciągu 14 dni roboczych
+
10 dni
Dodaj do Ulubionych

Opis

Pomoce Montessori dla najmłodszych, czyli szufladka na kulkę.

Wprowadza się je, gdy dziecko

samodzielnie siada, powyżej 9 miesiąca życia. Zadaniem dziecka jest włożeniu

kuli w otwór, a następnie na wyciągnięciu jej poprzez wysunięcie szuflady.

Dziecko dostrzega, że wrzucone rzeczy do pudełka nie znikają, a po wysunięciu szuflady mogą się nimi bawić dalej. Po wyjęciu kulki, można sprawić, że z powrotem przez chwile ich w nim nie ma.

Kulka ma średnice 45 m

Zastosowanie:

� rozwijanie poczucia trwałości obiektów,

� koncentracja uwagi,

� motoryka mała,

� w terapii ręki

� rozwijanie koordynacji oko-ręka.

Uwaga: Jest to pomoc edukacyjna (produkt nie jest zabawką), dlatego dzieci poniżej 3-roku życia powinny pracować pod okiem osoby dorosłej.

Produkt zgodny z dyrektywa UE 2009/48/WE i odpowiada wymogom normy PN-EN 71 ma oznaczenie CE

Cechy

Koszty dostawy

Polska
InPost Express 15,00 
InPost Paczkomaty 24/7 13,00 

Dostawa, płatności, zwroty w sklepie TRŁ online

Wszystkie zamówienia wysyłane są bezpośrednio przez nasze Marki i dostarczane przez kuriera InPost bezpośrednio do domu, lub do paczkomatów 24/7, a wyjątkowych wypadkach przez inne firmy kurierskie (lub elektronicznie - mejlowo, w przypadku bonów podarunkowych online). Zazwyczaj dostawa następuje w ciągu 1 dnia roboczego od nadania przesyłki. Szczegółowy koszt dostawy można sprawdzić przy zdjęciu produktu lub przechodząc do kasy.

Za zamówienie można zapłacić korzystając z systemu PayU (przelew, karta lub Blik). Transakcja kupna-sprzedaży zawierana jest pomiędzy kupującym a sprzedawcą (Marką). Platforma www.targirzeczyladnych.pl pośredniczy w niej gwarantując realizację zamówienia lub zwrot pieniędzy.

Każdy zakupiony przedmiot można zwrócić w ciągu 14 dni od daty doręczenia paczki przez kuriera lub do Paczkomatu. Istnieje także możliwość wymiany przedmiotu, ale uzależnione jest to od decyzji sprzedawcy (Marki).

Zabawki z duszą

Zobacz inne produkty