WYtwórnia

Illustrators Annual 2019

Ustaw przecenę produktu : 133,10  99,00 
w ciągu 1 dnia roboczego
+
WYtwórnia
10 dni
Dodaj do Ulubionych

Opis

Wystawa Ilustratorów na Targach Książki dla Dzieci w Bolonii stała się jednym z najważniejszych wydarzeń ilustracji na świecie. Towarzyszący jej katalog co roku przedstawia znakomity wybór współczesnej ilustracji dla dzieci.

"Illustrators Annual 2019" przedstawia prace 76 artystów wybranych przez międzynarodowe jury spośród 2 901 ilustratorów z całego świata.

Okładkę zilustrował Igor Oleynikov, laureat Nagrody Hansa Christiana Andersena. Kulisy wyboru ilustracji, proces ich selekcji i motywację ujawnia jury: ilustratorka Beatrice Vincent, profesorowie i ilustratorzy Harriet van Reek oraz Alessandro Sanna, Maciej Byliniak z Wydawnictwa Dwie Siostry, a także Diego Bianchi, który oprócz edukacji, działalności jako ilustrator i projektant prowadzi wydawnictwo Pequeno. Katalog dopełnia wywiad z kluczową postacią amerykańskiego projektowania graficznego po 1945 roku, Seymourem Chwastem - współzałożycielem legendarnego studia Push Pin Studios, projektantem, ilustratorem, dyrektorem artystycznym wielu projektów, w tym ponad trzydziestu książek dla dzieci.


Spis treści:

Igor Oleynikov - rozmowa z ilustratorem okładki i prezentacja twórczości

A Collective Gaze - podsumowanie tegorocznych ilustracji

Staging childrens content, czyli o identyfikacji wizualnej targów

Illustrators Exhibition Jury Report, raport jury, notki o jurorach

Prezentacja wybranych ilustracji z Wystawy

Juror Point of View, rozmowy z każdym z jurorów

Rozmowa z amerykańskim projektantem i ilustratorem Seymourem Chwastem

Cechy

Wymiary (dł x szer x wys):
23x28cm
Waga:
0,870kg
Inne:
ISBN 9788875707552

Koszty dostawy

Polska
Kurier Inpost 16,00 

Dostawa, płatności, zwroty

Wszystkie zamówienia wysyłane są bezpośrednio przez nasze Marki i dostarczane przez kuriera DHL lub DPD, a wyjątkowych wypadkach przez Pocztę Polską. Zazwyczaj dostawa następuje w ciągu 1 dnia roboczego od nadania przesyłki. Szczegółowy koszt dostawy można sprawdzić przy zdjęciu produktu lub przechodząc do kasy.

Za zamówienie można zapłacić korzystając z systemu PayU (przelew, karta lub Blik). Transakcja kupna-sprzedaży zawierana jest pomiędzy kupującym a sprzedawcą (Marką). Platforma targirzeczyladnych.pl pośredniczy w niej gwarantując realizację zamówienia lub zwrot pieniędzy.

Każdy zakupiony przedmiot można zwrócić w ciągu 14 dni od daty doręczenia paczki przez kuriera. Istnieje także możliwość wymiany przedmiotu, ale uzależnione jest to od decyzji sprzedawcy (Marki).