TASHKA

Czasopismo | Fika 18. numer

20,00 

+
TASHKA
10 dni
Dodaj do Ulubionych

Opis

„Fika” to jedyne na rynku czasopismo informujące o teatrze dla dzieci. Zawiera wywiady z twórcami, reportaże z festiwali i recenzje spektakli. W najnowszym numerze ponadto: książki w recenzjach blogerek i poleceniach księgarzy oraz dużo kreatywnych zabaw dla dzieci!


Już jest! 18 numer magazynu Fika, którego tematem przewodnim jest ekologia. Znajdą w nim Państwo ciekawe i aktualne teksty o szeroko pojętej sztuce, a także zabawy dla najmłodzszych, wywiady i rozmowy.

W 18 numerze poświęciliśmy miejsce również dwóm ważnym premierom czytelniczym: A niech to Gęś kopnie autorstwa Marty Guśniowskiej oraz “Misza i Grisza idą do lasu” Anny Stasiak i Marty Wawryszyn.

Nie zabrakło interesujących wywiadów z twórcami: Ewą Piotrowską – Dyrektor Teatru Baj, Adamem Królikowskim – kostiumologiem, Przemkiem Jaszczakiem – reżyserem młodego pokolenia, Dorotą Sosną z Narodowego Forum Muzyki, a także Teatrem Atofri i Instytutem Teatralnym.

Przygotowaliśmy dla Państwa również recenzje spektakli (m.in. “Burzy” i “Ziemian” Wrocławskiego Teatru Lalek, “Obcy w lesie” Teatru Guliwer czy “Straszna Piątka” Białostockiego Teatru Lalek), recenzje książek dla dzieci pisane piórem naszych recenzentów (np. “Misza i Grisza idą do lasu”, “A niech to Gęś kopnie”, “Kontynenty”, “Przewodniki”), ale też takie pisane piórem blogerów i blogerek.

Jako że tematem numeru jest ekologia, nie mogliśmy się powstrzymać, aby przepytać przedstawicieli najważniejszych scen teatralnych w Polsce o to, jak wspierają ekologię w swoich placówkach – efektem jest reportaż o ekologii w teatrach.

Choć zasadniczo nie powinno oglądać się wstecz, są sytuacje wyjątkowe, kiedy warto to robić. Należy do nich np. wspominanie ciekawych i wartościowych wydarzeń kulturalnych. A ponieważ 2017 rok w nie obfitował, w 18.numerze pojawiły się relacje z przeglądów i festiwali teatrów dla dzieci i młodzieży: Festiwal Hurra Art! Teatru Lalki i Aktora Kubuś w Kielcach czy też relacja z wystawy “Po drugiej stronie ilustracji” – prac Roberta Romanowicza

Najmłodsi czytelnicy będą mieli okazję poznać nowy przygody E2rda w odcinku autorstwa Roberta Jarosza, rozwiązać łamigłówki, którym patronuje ukochana bohaterka książki Marty Guśniowskiej – Gęś, a także przeczytać kolejny odcinek komiksu “Leśniaki”.

Zapraszamy z Lwem do eko-lektury 18. numeru „Fiki”!

Cechy

Koszty dostawy

Polska
InPost Express 15,00 
InPost Paczkomaty 24/7 13,00 

Dostawa, płatności, zwroty w sklepie TRŁ online

Wszystkie zamówienia wysyłane są bezpośrednio przez nasze Marki i dostarczane przez kuriera InPost bezpośrednio do domu, lub do paczkomatów 24/7, a wyjątkowych wypadkach przez inne firmy kurierskie (lub elektronicznie - mejlowo, w przypadku bonów podarunkowych online). Zazwyczaj dostawa następuje w ciągu 1 dnia roboczego od nadania przesyłki. Szczegółowy koszt dostawy można sprawdzić przy zdjęciu produktu lub przechodząc do kasy.

Za zamówienie można zapłacić korzystając z systemu PayU (przelew, karta lub Blik). Transakcja kupna-sprzedaży zawierana jest pomiędzy kupującym a sprzedawcą (Marką). Platforma www.targirzeczyladnych.pl pośredniczy w niej gwarantując realizację zamówienia lub zwrot pieniędzy.

Każdy zakupiony przedmiot można zwrócić w ciągu 14 dni od daty doręczenia paczki przez kuriera lub do Paczkomatu. Istnieje także możliwość wymiany przedmiotu, ale uzależnione jest to od decyzji sprzedawcy (Marki).