Projekt Dzioopla

Mobil CzarnoBiałe

225,00 
w ciągu 5 dni roboczych
10 dni

Opis

Opis produktu

Dekoracje mogą pełnić funkcję nie tylko estetyczną, ale także rozwijającą. „CzarnoBiałe” wspomagają koordynację wzrokowo-słuchowo-ruchową, jednocześnie stymulując zmysły dziecka. Znajomy obiekt umieszczony w pobliżu łóżeczka zapewnia również poczucie komfortu, tak potrzebnego tuż po przebudzeniu.

Zawieszka może towarzyszyć dziecku już w pierwszym miesiącu jego życia, kiedy zaczyna poznawać wzrokiem otaczający je świat.

Zawartość

6 elementów drewnianych w kształcie ptaków (dudek, sójka szara, orzechówka,czajka, czubatka, raniuszek), przywieszone do elementu w kształcie trójkąta.

Wymiary dekoracji: wysokość - około 70cm.

Wykonanie i materiały

Wszystkie elementy wykonane są ze sklejki dębowej, ręcznie malowane emalią akrylową rekomendowaną do produkcji zabawek, zaimpregnowane olejem wytworzonym na bazie naturalnych olejów i wosków roślinnych.

Bezpieczne dla dzieci - spełnia wymagania norm PN-EN 71-2 i PN-EN 71-3 „Bezpieczeństwo zabawek” oraz zgodne z normą DIN 53160 (odporność na pot i ślinę)

Sklejka spełnia wymagania klasy higieniczności E1 zgodnie z PN-EN 1084 lub normy emisji formaldehydu według CARB faza 2. Posiadają także Certyfikat pochodzenia produktu FSC® Chain of Custody.

Cechy

Kolor:
  • Biały
  • Brązowy
  • Czarny
Materiał:
  • Drewno
Wymiary (dł x szer x wys):
23cm x 23cm x 70cmcm
Waga:
0.700kg

Koszty dostawy

Polska
DHL 17,00 
DPD 17,00 

Dostawa, płatności, zwroty

Wszystkie zamówienia wysyłane są bezpośrednio przez nasze Marki i dostarczane przez kuriera DHL lub DPD, a wyjątkowych wypadkach przez Pocztę Polską. Zazwyczaj dostawa następuje w ciągu 1 dnia roboczego od nadania przesyłki. Szczegółowy koszt dostawy można sprawdzić przy zdjęciu produktu lub przechodząc do kasy.

Za zamówienie można zapłacić korzystając z systemu PayU (przelew, karta lub Blik). Transakcja kupna-sprzedaży zawierana jest pomiędzy kupującym a sprzedawcą (Marką). Platforma targirzeczyladnych.pl pośredniczy w niej gwarantując realizację zamówienia lub zwrot pieniędzy.

Każdy zakupiony przedmiot można zwrócić w ciągu 14 dni od daty doręczenia paczki przez kuriera. Istnieje także możliwość wymiany przedmiotu, ale uzależnione jest to od decyzji sprzedawcy (Marki).

Projekt Dzioopla

Zobacz inne produkty