HINGI

Biblioteczka Montessori – regał na książki dla dzieci HINGI Miru

690,00 
w ciągu 30 roboczych
+
HINGI
10 dni
Dodaj do Ulubionych

Opis

HINGI Miru to wyjątkowy regał na książki dla dzieci stworzony w oparciu o metodę Montessori. Co go wyróżnia?

Po pierwsze książki na nim zaprezentowane są okładką do przodu, dzięki czemu dziecko z łatwością odnajdzie swoją ulubioną lekturę. Po drugie posiada on specjalne miejsce z tyłu na dodatkowe, obecnie nieużywane książki. Takie rozwiązanie umożliwia stałą rotację, dzięki czemu dziecko nie będzie się nudzić tymi samymi tytułami. Po trzecie wysokość regału sprawia, że nawet małe dzieci mogą samodzielne sięgać i odkładać na miejsce swoje czytanki. Co więcej regał dla dzieci HINGI Miru posiada pięć szerokich i wygodnych półek.

Te wszystkie czynniki pozwalają na samodzielne działanie ze strony dziecka, wspierają jego chęć odkrywania świata, rozwijają spostrzegawczość, koordynację ruchową oraz naukę porządku.

Regał na książki dla dzieci HINGI Miru wykonany jest z wytrzymałej i ekologicznej sklejki (surowa sklejka brzozowa FSC, biała sklejka melaminowana FSC) posiadającej certyfikat Forest Stewardship Council® – organizacji zajmującej się certyfikacją lasów oraz produktów z drewna i papieru. System FSC jest obecnie uznawany za jeden z najbardziej wiarygodnych, wśród istniejących na świecie systemów certyfikacji zasobów leśnych i jako jedyny popierany jest przez główne organizacje ekologiczne.

Cała produkcja mebli HINGI odbywa się w Polsce, jest idealnie powtarzalna dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii CNC.

Regał na książki dla dzieci HINGI Miru otrzymasz w płaskiej przesyłce – w częściach – do samodzielnego montażu wraz z dokładną instrukcją, jak to zrobić. Złożenie mebla jest proste, dzięki unikalnym złączom Cabineo. Montaż jednoczęściowej złączki nie wymaga stosowania kołków, a wystająca śruba pozwala na łatwe pozycjonowanie złączki Cabineo w otworze. Montażu finalnego dokonasz w szybki i prosty sposób za pomocą wkrętarki i dołączonego do zestawu unikalnego bitu.

Cechy

Kolor:
  • Biały
  • Beżowy
Materiał:
  • Drewno
Konserwacja:
Białe elementy można przecierać wilgotną ściereczką.

Koszty dostawy

Polska
DPD 0,00 

Dostawa, płatności, zwroty

Wszystkie zamówienia wysyłane są bezpośrednio przez nasze Marki i dostarczane przez kuriera DHL lub DPD, a wyjątkowych wypadkach przez Pocztę Polską. Zazwyczaj dostawa następuje w ciągu 1 dnia roboczego od nadania przesyłki. Szczegółowy koszt dostawy można sprawdzić przy zdjęciu produktu lub przechodząc do kasy.

Za zamówienie można zapłacić korzystając z systemu PayU (przelew, karta lub Blik). Transakcja kupna-sprzedaży zawierana jest pomiędzy kupującym a sprzedawcą (Marką). Platforma targirzeczyladnych.pl pośredniczy w niej gwarantując realizację zamówienia lub zwrot pieniędzy.

Każdy zakupiony przedmiot można zwrócić w ciągu 14 dni od daty doręczenia paczki przez kuriera. Istnieje także możliwość wymiany przedmiotu, ale uzależnione jest to od decyzji sprzedawcy (Marki).