Zabawki dla dzieciaków

Samochodzik FINGER CAR + 10 arkuszy z drogą

Ustaw przecenę produktu : 133,10  87,00 
w ciągu 1 dnia roboczego
+
10 dni
Dodaj do Ulubionych

Opis

Finger Car to zabawka dla wszystkich grup wiekowych. Gwarantuje zabawę i relaks w jednym! Dostępny jest w trzech kolorach: naturalne drewno, czerwony, biały

Samochodzik steruje się palcem (bez względu na to, którym) umieszczając go w przeznaczonym do tego otworze prowadzącym lub za pomocą dołączonej prowadnicy, oba sposoby wymagają pewnej stabilności.Samochód zaprojektowano tak, aby obie osie były ruchome. Poprzez umiejętne ruchy, w zależności od nachylenia dwóch ruchomych osi, sterujesz samochodem w pożądanym kierunku. Jazda prosto wymaga dużej koncentracji i wrażliwości. Ponadto każdy Finger Car poza wgłębieniem na palec posiada dodatkowy otwór przechodzący na wylot korpusu samochodzika. Otwór ten jest wykonany po to, aby można tam było wsunąć flamaster. Dzięki temu podczas zabawy samochodzik zostawia po sobie ślad trasy, którą przebył. Umożliwia to poza koncentracją i sprawnością ruchową dodatkowo rozwijać dziecięcą wyobraźnie i kreatywność. Można tworzyć własne trasy, a z zaznaczonych tras nawet obrazy. W zestawie dołączona jest bardziej skomplikowana trasa wykonana na arkuszu 100x70cm. Zestaw zawiera 10 arkuszy z trasą. Takie połączenie otwiera kolejne możliwości na różnorodną zabawę, w której może wziąć udział więcej dzieci np. można robić zawody kto dokładniej przejedzie trasę, lub nie wyjedzie z niej (zmieniając kolejnym zawodnikom kolory flamastrów) lub na jeszcze lepsze opanowanie prowadzenia samochodzika.

Wszystkie grupy wiekowe korzystają z wielu zalet samochodów Finger Car:

- dla dzieci umiejętności motoryczne i zdolność koncentracji są ciągłymi procesami uczenia się. Są to ważne zdolności, których dobre rozwinięcie i opanowanie pomoże im w przyszłym dorosłym życiu. Zabawa Finger Carem uaktywnia te zdolności jak również trenuje wiele ważnych części mózgu oraz wspiera kreatywność. Poruszając Finger Carem szkolone są umiejętności motoryczne, wzmocniona koordynacja oko-ręka, zdolność do koncentracji, poprawiona zwinność ćwiczonych palców i dłoni.

- dla dorosłych zabawa Finger Carem ma przede wszystkim na celu relaks, ciało i umysł są pogodzone po stresujących sytuacjach i skupione na prowadzeniu samochodzika

- trening mózgu jest bardzo ważny również dla osób starszych, ponieważ utrzymanie ciała i umysłu jest kluczową kwestią w utrzymaniu jakości życia.

ZALETY FINGER CARA:

jest zabawny i poprawia komunikację gdy gra więcej niż jedna osoba, usprawnia i rozwija umiejętności motoryczne, poprawia koncentrację, używanie do zabawy manualnie słabszej ręki polepsza współpracę obu półkul mózgowych, jest mały i poręczny, można go nosić i używać w dowolnym miejscu, poprawia zręczność palców i rąk, może być stosowany do celów rehabilitacyjnych, trenuje mięśnie dolnego ramienia i tym samym zapobiega napięciom w tych obszarach

Zestaw Finger Car + Droga zawiera samochodzik z prowadnicą, plan drogi (10szt. o wym. 1,0 x 0,7m) oraz zestaw czterech kolorowych flamastrów.

Cechy

Kolor:
  • Biały
  • Czerwony
Materiał:
  • Drewno
Inne:
Produkt spełnia wszystkie atesty i normy Unii Europejskiej.

Koszty dostawy

Polska
Kurier Inpost 16,00 

Dostawa, płatności, zwroty

Wszystkie zamówienia wysyłane są bezpośrednio przez nasze Marki i dostarczane przez kuriera DHL lub DPD, a wyjątkowych wypadkach przez Pocztę Polską. Zazwyczaj dostawa następuje w ciągu 1 dnia roboczego od nadania przesyłki. Szczegółowy koszt dostawy można sprawdzić przy zdjęciu produktu lub przechodząc do kasy.

Za zamówienie można zapłacić korzystając z systemu PayU (przelew, karta lub Blik). Transakcja kupna-sprzedaży zawierana jest pomiędzy kupującym a sprzedawcą (Marką). Platforma targirzeczyladnych.pl pośredniczy w niej gwarantując realizację zamówienia lub zwrot pieniędzy.

Każdy zakupiony przedmiot można zwrócić w ciągu 14 dni od daty doręczenia paczki przez kuriera. Istnieje także możliwość wymiany przedmiotu, ale uzależnione jest to od decyzji sprzedawcy (Marki).

Zabawki dla dzieciaków

Zobacz inne produkty