PROJEKT YAFO

ALBUM KRONIKA OYSTER

129,00 
w ciągu 2 dni roboczych
+
PROJEKT YAFO
10 dni
Dodaj do Ulubionych

Opis

Kronika to niezwykły dziennik dokumentujący pierwsze dwa lata z życia dziecka. Rodzice mogą nie tylko wklejać zdjęcia, ale również opisywać najważniejsze momenty z życia ich maluchów, takie jak pierwsze urodziny, podróże, ulubione zabawy, przyzwyczajenia i inne ważne etapy w rozwoju dziecka. W środku do uzupełnienia m.in. drzewo genealogiczne oraz karta narodzin. Kronika to idealny prezent, który po latach pozwoli powrócić całej rodzinie do tych niezwykłych dni.

Informacje o produkcie:

Kronika o wymiarach 260 x 297 mm

64 strony

Papier o gramaturze 250 g

Twarda okładka w kolorze jasnoszarym zdobiona techniką hot stampingu

Rekomendowany format zdjęć 8 x 8 cm, 9 x 13 cm


Cechy

Kolor:
  • Jasnoszary
Materiał:
  • Papier

Koszty dostawy

Polska
DPD 17,00 

Dostawa, płatności, zwroty

Wszystkie zamówienia wysyłane są bezpośrednio przez nasze Marki i dostarczane przez kuriera DHL lub DPD, a wyjątkowych wypadkach przez Pocztę Polską. Zazwyczaj dostawa następuje w ciągu 1 dnia roboczego od nadania przesyłki. Szczegółowy koszt dostawy można sprawdzić przy zdjęciu produktu lub przechodząc do kasy.

Za zamówienie można zapłacić korzystając z systemu PayU (przelew, karta lub Blik). Transakcja kupna-sprzedaży zawierana jest pomiędzy kupującym a sprzedawcą (Marką). Platforma targirzeczyladnych.pl pośredniczy w niej gwarantując realizację zamówienia lub zwrot pieniędzy.

Każdy zakupiony przedmiot można zwrócić w ciągu 14 dni od daty doręczenia paczki przez kuriera. Istnieje także możliwość wymiany przedmiotu, ale uzależnione jest to od decyzji sprzedawcy (Marki).