TARGI RZECZY ŁADNYCH / EKO!

Zapraszamy na pierwszą eko-edycję TRŁ! Wiemy jak ważna jest dla Was ekologia, świadoma konsumpcja i zrównoważony rozwój. Od kilku edycji Targów Rzeczy Ładnych staramy się coraz bardziej i coraz mądrzej zajmować tym tematem.

Dlatego TRŁ / EKO! to wydarzenie, z którego chcemy być dumni. Wydarzenie, dla wszystkich już świadomych i zaawansowanych, ale też dla tych, którzy dopiero chcą zacząć zmieniać swoje codzienne nawyki.

Na TRŁ / EKO! znajdziecie ogromny wybór ekologicznych kosmetyków polskich marek, świec, woskowijek i akcesoriów do przechowywania żywności. Chcemy Wam też pokazać marki, które podchodzą eko do produkcji ubrań i akcesoriów modowych, producentów ekologicznych naczyń i butelek, producentów ekologicznych innowacji technologicznych i publikacji, dzięki którym możemy lepiej funkcjonować bez szkody dla środowiska. Wraz z zaproszonymi gośćmi będziemy opowiadać o zero waste i o tym, jak lepiej zrozumieć eko-wyzwania, które przed nami stoją i co - wspólnie i osobno - możemy robić na co dzień, żeby nasza planeta miała się lepiej i jak możemy pomóc nam w tym design i zmiana codziennych zachowań. Oto lista naszych wystawców:
lista_wystawcow_eko.png?1581978576540