Księgarnia Artystyczna Zachęta

Karol Śliwka

65,00 
w ciągu 3 dni roboczych

Opis

Wydawnictwo: Muzeum Miasta Gdyni

Autor: Patryk Hardziej
- twarda oprawa
- format: 21,5 x 27 cm
- ilość stron: 200- twarda oprawa
- format: 21,5 x 27 cm
ISBN: 9788394998929

Karol Śliwka to jeden z najbardziej cenionych polskich projektantów i twórca ponad 400 znaków. Do najbardziej rozpoznawalnych należą: PKO Bank Polski, Biblioteka Narodowa czy Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne. Album powstał jako katalog wystawy „Karol Śliwka. Polskie Projekty Polscy Projektanci” (Wydarzenie Historyczne roku 2018), zawiera sylwetkę mistrza, teksty Marcina Wichy, Patryka Hardzieja, Agnieszki Drączkowskiej, Seana Wolcotta, Jensa Müllera i Pawła Śliwki, a także kilkadziesiąt zdjęć znaków, które do dziś dnia można spotkać w przestrzeni publicznej.

Cechy

Kolor:
  • Wielobarwny
Materiał:
  • Papier

Koszty dostawy

Polska
DPD 15,00 

Dostawa, płatności, zwroty

Wszystkie zamówienia wysyłane są bezpośrednio przez nasze Marki i dostarczane przez kuriera DHL lub DPD, a wyjątkowych wypadkach przez Pocztę Polską. Zazwyczaj dostawa następuje w ciągu 1 dnia roboczego od nadania przesyłki. Szczegółowy koszt dostawy można sprawdzić przy zdjęciu produktu lub przechodząc do kasy.

Za zamówienie można zapłacić korzystając z systemu PayU (przelew, karta lub Blik). Transakcja kupna-sprzedaży zawierana jest pomiędzy kupującym a sprzedawcą (Marką). Platforma targirzeczyladnych.pl pośredniczy w niej gwarantując realizację zamówienia lub zwrot pieniędzy.

Każdy zakupiony przedmiot można zwrócić w ciągu 14 dni od daty doręczenia paczki przez kuriera. Istnieje także możliwość wymiany przedmiotu, ale uzależnione jest to od decyzji sprzedawcy (Marki).

Księgarnia Artystyczna Zachęta

Zobacz inne produkty