Księgarnia Artystyczna Zachęta

Tu jest sztuka. Warszawska scena galeryjna

49,00 
w ciągu 4 dni roboczych
+
10 dni
Dodaj do Ulubionych

Opis

Autor/ka: Ewa Borysiewicz, Łukasz Gorczyca, Adam Mazur

Wydawca: Fundacja Sztuki Polskiej ING, Warsaw Gallery Weekend

Rok wydania: 2021

ISBN: 9788393138289

Oprawa: miękka

Stron: 256

Język: PL


Czym są i jaką rolę odgrywają w dzisiejszym świecie sztuki prywatne galerie?

Warszawska scena galeryjna rozwija się dynamicznie od dwóch dekad.

Pospolite ruszenie młodych marszandek i marszandów rozwinęło się niepostrzeżenie do rozmiarów osobnego, mającego realny wpływ na historię sztuki zjawiska. Jego symbolem i corocznym świętem jest Warsaw Gallery Weekend. Oto historia tworzenia rynku sztuki współczesnej, opowieść o budowaniu dla niej nowej przestrzeni społecznej. Polskie galerie oraz reprezentowane przez nie artystki i artyści stały się w XXI wieku aktywnymi ogniwami globalnego obiegu sztuki.

Przeczytajcie, jak do tego doszło...

Cechy

Kolor:
  • Niebieski
Materiał:
  • Papier

Koszty dostawy

Polska
InPost Express 15,00 
InPost Paczkomaty 24/7 13,00 

Dostawa, płatności, zwroty w sklepie TRŁ online

Wszystkie zamówienia wysyłane są bezpośrednio przez nasze Marki i dostarczane przez kuriera InPost bezpośrednio do domu, lub do paczkomatów 24/7, a wyjątkowych wypadkach przez inne firmy kurierskie (lub elektronicznie - mejlowo, w przypadku bonów podarunkowych online). Zazwyczaj dostawa następuje w ciągu 1 dnia roboczego od nadania przesyłki. Szczegółowy koszt dostawy można sprawdzić przy zdjęciu produktu lub przechodząc do kasy.

Za zamówienie można zapłacić korzystając z systemu PayU (przelew, karta lub Blik). Transakcja kupna-sprzedaży zawierana jest pomiędzy kupującym a sprzedawcą (Marką). Platforma www.targirzeczyladnych.pl pośredniczy w niej gwarantując realizację zamówienia lub zwrot pieniędzy.

Każdy zakupiony przedmiot można zwrócić w ciągu 14 dni od daty doręczenia paczki przez kuriera lub do Paczkomatu. Istnieje także możliwość wymiany przedmiotu, ale uzależnione jest to od decyzji sprzedawcy (Marki).

Księgarnia Artystyczna Zachęta

Zobacz inne produkty