My Own Freckle

Plakat Nad Rzeką

59,00 
w ciągu 3 dni roboczych
+
10 dni
Dodaj do Ulubionych

Opis

Natura jest piękna i ważna!
Ten przepiękny krajobraz eksponuje rzekę jako miejsce niezwykłe. To miejsce życia zwierząt, wędrówek ryb i ptaków, źródło życia bujnej roślinności, lasów i torfowisk. Ilustracja przypomina o tym co najważniejsze – naturalnym środowisku, którego częścią jesteśmy. Współcześnie coraz trudniej znaleźć się w otoczeniu dzikiej przyrody, ale często i my sami rezygnujemy z jej odkrywania. To nudzi nas, onieśmiela, lub wymaga odpowiednich butów – a przecież to natura jak nic innego pozwala odpocząć naszej głowie! Zatem plakat dla wszystkich, którzy chcą celebrować naturę, ale też jako małe przypomnienie dla tych najbardziej zapracowanych.

Powstanie tego plakatu zostało zainspirowane działalnością aktywistów związanych z Koalicją Ratujmy Rzeki. Z każdej zakupionej sztuki przekażemy 10% wartości plakatu na rzecz działań Koalicji.

Format: 30 x 40 cm lub 50 x 70 cm
Autorka ilustracji: Weronika Szychowska „Na marginesie”
Papier: wysokiej jakości bezkwasowy papier o podwyższonej gramaturze 200 g

Ilustracja wysyłana jest w tekturowej kopercie lub twardej tubie.
Plakat sprzedawany jest bez ramy.

Cechy

Kolor:
  • Niebieski
  • Zielony
Materiał:
  • Papier

Koszty dostawy

Polska
Dostawa przez My Own Freckle 14,49 

Dostawa, płatności, zwroty w sklepie TRŁ online

Wszystkie zamówienia wysyłane są bezpośrednio przez nasze Marki i dostarczane przez kuriera InPost bezpośrednio do domu, lub do paczkomatów 24/7, a wyjątkowych wypadkach przez inne firmy kurierskie (lub elektronicznie - mejlowo, w przypadku bonów podarunkowych online). Zazwyczaj dostawa następuje w ciągu 1 dnia roboczego od nadania przesyłki. Szczegółowy koszt dostawy można sprawdzić przy zdjęciu produktu lub przechodząc do kasy.

Za zamówienie można zapłacić korzystając z systemu PayU (przelew, karta lub Blik). Transakcja kupna-sprzedaży zawierana jest pomiędzy kupującym a sprzedawcą (Marką). Platforma www.targirzeczyladnych.pl pośredniczy w niej gwarantując realizację zamówienia lub zwrot pieniędzy.

Każdy zakupiony przedmiot można zwrócić w ciągu 14 dni od daty doręczenia paczki przez kuriera lub do Paczkomatu. Istnieje także możliwość wymiany przedmiotu, ale uzależnione jest to od decyzji sprzedawcy (Marki).

My Own Freckle

Zobacz inne produkty