zACHwyty

Reading is Sexy

Ustaw przecenę produktu : 390,00  351,00 

+
zACHwyty
10 dni
Dodaj do Ulubionych

Opis

Nic dodać, nic ująć. Obraz i tytuł mówią same za siebie.
Idealnie skomponowana zieleń ramki do zieleni kolażu dopełnia wrażenia tego, czym jest czytanie. A jednocześnie opowiada wiele różnych historii poprzez poszczególny elementy i warstwy. Warto zagłębić się w lekturę. Bo każdy obraz można nie tylko oglądać, ale i czytać.

Idealny dla miłośników książek, ale i "Śniadania u Tiffany'ego" oraz klasyków polskiej piosenki. Ozdobi bibliotekę, salon, a nawet toaletę.

Kolaż wykonany ręcznie i oprawiony przeze mnie w starą, specjalnie dobraną ramę.

Sprzedaję wyłącznie oryginał, jedyny i niepowtarzalny.

Cechy

Kolor:
  • Kremowy
  • Czarny
  • Zielony
Materiał:
  • Drewno
  • Papier
  • Szkło
Wymiary (dł x szer x wys):
25,5x36,5cm

Koszty dostawy

Polska
InPost Express 15,00 

Dostawa, płatności, zwroty

Wszystkie zamówienia wysyłane są bezpośrednio przez nasze Marki i dostarczane przez kuriera DHL lub DPD, a wyjątkowych wypadkach przez Pocztę Polską. Zazwyczaj dostawa następuje w ciągu 1 dnia roboczego od nadania przesyłki. Szczegółowy koszt dostawy można sprawdzić przy zdjęciu produktu lub przechodząc do kasy.

Za zamówienie można zapłacić korzystając z systemu PayU (przelew, karta lub Blik). Transakcja kupna-sprzedaży zawierana jest pomiędzy kupującym a sprzedawcą (Marką). Platforma targirzeczyladnych.pl pośredniczy w niej gwarantując realizację zamówienia lub zwrot pieniędzy.

Każdy zakupiony przedmiot można zwrócić w ciągu 14 dni od daty doręczenia paczki przez kuriera. Istnieje także możliwość wymiany przedmiotu, ale uzależnione jest to od decyzji sprzedawcy (Marki).