Adam Kosik

Plakat Wars

120,00 
w ciągu 3 dni roboczych
+
Adam Kosik
10 dni
Dodaj do Ulubionych

Opis

Plakaty z serii "Ściana Wschodnia" ilustrują 3 punkty na mapie tego modernistycznego założenia z początku lat 60-tych. Każdy plakat stanowi osobną opowieść o Warszawie i klimacie miasta budującego się na nowo. Plakaty drukuję na gruboziarnistym papierze o gramaturze 200g. co nadaje ilustracjom dodatkowy walor.

Cechy

Koszty dostawy

Polska
InPost Express Plakaty 13,00 

Dostawa, płatności, zwroty w sklepie TRŁ online

Wszystkie zamówienia wysyłane są bezpośrednio przez nasze Marki i dostarczane przez kuriera InPost bezpośrednio do domu, lub do paczkomatów 24/7, a wyjątkowych wypadkach przez inne firmy kurierskie (lub elektronicznie - mejlowo, w przypadku bonów podarunkowych online). Zazwyczaj dostawa następuje w ciągu 1 dnia roboczego od nadania przesyłki. Szczegółowy koszt dostawy można sprawdzić przy zdjęciu produktu lub przechodząc do kasy.

Za zamówienie można zapłacić korzystając z systemu PayU (przelew, karta lub Blik). Transakcja kupna-sprzedaży zawierana jest pomiędzy kupującym a sprzedawcą (Marką). Platforma www.targirzeczyladnych.pl pośredniczy w niej gwarantując realizację zamówienia lub zwrot pieniędzy.

Każdy zakupiony przedmiot można zwrócić w ciągu 14 dni od daty doręczenia paczki przez kuriera lub do Paczkomatu. Istnieje także możliwość wymiany przedmiotu, ale uzależnione jest to od decyzji sprzedawcy (Marki).