BALSI

TRYPTYK KULINARNY: PORA NA OBIAD, PieROGI, BEST SELLER

Ustaw przecenę produktu : 100,00  90,00 
w ciągu 2 dni roboczych
+
BALSI
10 dni
Dodaj do Ulubionych

Opis

Trzy plakaty TRYPTYK KULINARNY: PORA NA OBIAD, PieROGI, BEST SELLER. Rozmiar jednego plakatu: A3 (297x420mm). Papier satynowy 200g. Druk techniką offsetową.

TRYPTYK KULINARNY: Smacznego!

Indywidualne ustawienia monitora mogą spowodować odstępstwo od wyświetlania koloru. Plakat sprzedawany bez ram. Pakowany w zabezpieczającej tubie kartonowej.

Cechy

Kolor:
  • Wielobarwny
Materiał:
  • Papier

Koszty dostawy

Polska
DHL 15,00 
DPD 15,00 

Dostawa, płatności, zwroty

Wszystkie zamówienia wysyłane są bezpośrednio przez nasze Marki i dostarczane przez kuriera DHL lub DPD, a wyjątkowych wypadkach przez Pocztę Polską. Zazwyczaj dostawa następuje w ciągu 1 dnia roboczego od nadania przesyłki. Szczegółowy koszt dostawy można sprawdzić przy zdjęciu produktu lub przechodząc do kasy.

Za zamówienie można zapłacić korzystając z systemu PayU (przelew, karta lub Blik). Transakcja kupna-sprzedaży zawierana jest pomiędzy kupującym a sprzedawcą (Marką). Platforma targirzeczyladnych.pl pośredniczy w niej gwarantując realizację zamówienia lub zwrot pieniędzy.

Każdy zakupiony przedmiot można zwrócić w ciągu 14 dni od daty doręczenia paczki przez kuriera. Istnieje także możliwość wymiany przedmiotu, ale uzależnione jest to od decyzji sprzedawcy (Marki).