Mappy Maps

Mapa plakat - Białystok - różne kolory

75,00 
w ciągu 3 dni roboczych
+
Mappy Maps
10 dni
Dodaj do Ulubionych

Opis

Plakat mapa Białegostoku. Mapa przedstawia zarys granic miasta z zaznaczonymi głównymi drogami i zbiornikami wodnymi. Mapa Białegostoku będzie przywoływać wspomnienia ze zwiedzania pałacu Branickich zwanego polskim Wersalem, spaceru po białostockich plantach czy wizyty nad Stawami Dojlidzkimi.

Druk plakatu na papierze fotograficznym satynowym 200g.

Jest możliwość zamówienia plakatu w innym rozmiarze.

Cena mapy nie obejmuje ramki. Do przesyłki mapę pakuję w tekturową tubę i karton.

Cechy

Kolor:
  • Czarny
  • Zielony
  • Żółty
  • Szary
Wymiary (dł x szer x wys):
29,7 x 42cm

Koszty dostawy

Polska
InPost Express 15,00 
InPost Paczkomaty 13,00 

Dostawa, płatności, zwroty

Wszystkie zamówienia wysyłane są bezpośrednio przez nasze Marki i dostarczane przez kuriera DHL lub DPD, a wyjątkowych wypadkach przez Pocztę Polską. Zazwyczaj dostawa następuje w ciągu 1 dnia roboczego od nadania przesyłki. Szczegółowy koszt dostawy można sprawdzić przy zdjęciu produktu lub przechodząc do kasy.

Za zamówienie można zapłacić korzystając z systemu PayU (przelew, karta lub Blik). Transakcja kupna-sprzedaży zawierana jest pomiędzy kupującym a sprzedawcą (Marką). Platforma targirzeczyladnych.pl pośredniczy w niej gwarantując realizację zamówienia lub zwrot pieniędzy.

Każdy zakupiony przedmiot można zwrócić w ciągu 14 dni od daty doręczenia paczki przez kuriera. Istnieje także możliwość wymiany przedmiotu, ale uzależnione jest to od decyzji sprzedawcy (Marki).