Jedrzej Nyka Illustration

CALADAN

Ustaw przecenę produktu : 160,00  140,00 
w ciągu 4 dni roboczych
+
10 dni
Dodaj do Ulubionych

Opis

Plakat Caladan jest oczywiście inspirowany książką Diuna / Dune Frank Herbert, 1965). Książki Franka Herberta to dla mnie głębokie źródło inspiracji, tak jak twory Ursuli Le Guin, Stanisława Lema czy Dana Simmonsa. Tworząc ten plakat starałem się utrzymać pewną zależność [przynajmniej kompozycyjną] pomiędzy Arrakis i Caladan. Dlatego też pierwszy plan jest w sumie rozbudowanym elementem z Arrakis. Jest to niemal jak dyptyk [który w przyszłości stanie się tryptykiem, gdy stworzę Giedi Prime].

Książki te od wielu lat wpływają na to jak i co rysuję. Serię Światy zapoczątkowałem ponieważ chciałem jakoś nadać życia wyobrażeniom które rozwijały się w mojej głowie po przeczytaniu każdej książki. W pracach tych próbuję uchwycić specyficzną atmosferę i to coś, co sprawia, że dany Świat / pejzaż jest nam na wiele sposobów bliski ale jednoczeście bardzo obcy. / pejzaż jest nam na wiele sposobów bliski ale jednoczeście bardzo obcy.

Więcej info:
– Każdy druk jest sygnowany.
– Ilustracja drukowana wysokiej jakości pigmentami na papierze matowym 230g.
– Zamówienia w formatach większych niż A3 pakowane są w papier ochronny i podróżują w twardej tekturowej tubie. Prace w formacie A3 lub mniejszym są pakowane w papier ochronny oraz wysyłane w kopercie odpowiedniego rozmiaru. Oczywiście mogę połączyć zamówienia w jedną przesyłkę przy wyborze różnych plakatów lub rozmiarów. Wszystkie ilustracje / plakaty drukowane w Polsce.
– Sprzedaż bez ramy. Kolory mogą się minimalnie różnić w zależności od ustawień monitora.

– Jeśli interesuje Cię inny format prac niż te podane w sklepie lub masz pytania – daj znać pisząc na kontakt@targirzeczyladnych.pl

Cechy

Kolor:
  • Niebieski
  • Pomarańczowy
  • Zielony
  • Złoty
Materiał:
  • Papier

Koszty dostawy

Polska
InPost Express Plakaty 13,00 
InPost Paczkomaty 24/7 - Plakaty 16,00 

Dostawa, płatności, zwroty w sklepie TRŁ online

Wszystkie zamówienia wysyłane są bezpośrednio przez nasze Marki i dostarczane przez kuriera InPost bezpośrednio do domu, lub do paczkomatów 24/7, a wyjątkowych wypadkach przez inne firmy kurierskie (lub elektronicznie - mejlowo, w przypadku bonów podarunkowych online). Zazwyczaj dostawa następuje w ciągu 1 dnia roboczego od nadania przesyłki. Szczegółowy koszt dostawy można sprawdzić przy zdjęciu produktu lub przechodząc do kasy.

Za zamówienie można zapłacić korzystając z systemu PayU (przelew, karta lub Blik). Transakcja kupna-sprzedaży zawierana jest pomiędzy kupującym a sprzedawcą (Marką). Platforma www.targirzeczyladnych.pl pośredniczy w niej gwarantując realizację zamówienia lub zwrot pieniędzy.

Każdy zakupiony przedmiot można zwrócić w ciągu 14 dni od daty doręczenia paczki przez kuriera lub do Paczkomatu. Istnieje także możliwość wymiany przedmiotu, ale uzależnione jest to od decyzji sprzedawcy (Marki).

Jedrzej Nyka Illustration

Zobacz inne produkty