Polska Szkoła Plakatu

Plakat filmowy Powiększenie W. Świerzy 1989/2021

99,00 
w ciągu 2 dni roboczych
+
10 dni
Dodaj do Ulubionych

Opis

Plakat filmowy: POWIĘKSZENIE

Oryginalny tytuł filmu: "Blow-up", UK, Italy, USA (Premier Productions, Carlo Ponti Production, Metro-Goldwyn-Mayer (MGM)), 1966
Reżyseria: Michelangelo Antonioni
Występują: David Hemmings, Vanessa Redgrave, Sarah Miles
Projekt: Waldemar Świerzy
Nakład: 500 egzemplarzy
Rozmiar: B1 97 cm x 67 cm
Data druku: 2021
Info: Pierwsza oficjalna limitowana reedycja plakatu z 1989 roku w oryginalnym formacie. Plakaty drukowane techniką offsetową na najwyższej jakości papierze klasy premium.

* Plakat bez ramy, wysyłany w tekturowej tubie.

Cechy

Koszty dostawy

Polska
InPost Express Plakaty 13,00 

Dostawa, płatności, zwroty

Wszystkie zamówienia wysyłane są bezpośrednio przez nasze Marki i dostarczane przez kuriera DHL lub DPD, a wyjątkowych wypadkach przez Pocztę Polską. Zazwyczaj dostawa następuje w ciągu 1 dnia roboczego od nadania przesyłki. Szczegółowy koszt dostawy można sprawdzić przy zdjęciu produktu lub przechodząc do kasy.

Za zamówienie można zapłacić korzystając z systemu PayU (przelew, karta lub Blik). Transakcja kupna-sprzedaży zawierana jest pomiędzy kupującym a sprzedawcą (Marką). Platforma targirzeczyladnych.pl pośredniczy w niej gwarantując realizację zamówienia lub zwrot pieniędzy.

Każdy zakupiony przedmiot można zwrócić w ciągu 14 dni od daty doręczenia paczki przez kuriera. Istnieje także możliwość wymiany przedmiotu, ale uzależnione jest to od decyzji sprzedawcy (Marki).

Polska Szkoła Plakatu

Zobacz inne produkty